Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék választani két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék választani két lány közül?

Figyelt kérdés

Eléggé nehéz a dolog.


Az a helyzet, hogy egyszerre két lány tetszik és nem tudom hogyan, mert sose volt még ilyen.


Az egyik lány aki tetszik, na ő már egyszer nagyon tetszett, szinte 6 hónapig, de nem éreztem kölcsönös vonzalmat felőle így elengedtem.


A másik lányt nemrég ismertem meg jobban, osztálytársam.


Tudom picit hülyén hangzik, de mondhatni a két lány ugyamazzal azzal a tulajdonsággával fogott meg. Mindketten szeretnek olvasni, csendesek, szerény külsejűk van (amúgy nagyon gyönyörűek) , de ez nekem nagyon bejön.

Persze sokban különböznek, de valahogy még se akkora a különbség, hogy egyértelműen választani tudjak.


Ami megnehezeti a dolgot, hogy van, hogy egyik lánytól látom a vonzalmat, a másiktól nem és van, hogy fordítva. Szóval még az se tudom, hogy melyiknél lenne több esélyem.


Nagyon félek, hogy ha sokat filozok, akkor mindkettőt elveszítem és ezt nem akarom.


Szeretnék dönteni, hogy tudjam biztosra, kivel kéne barátként viselkedjek, hogy magamat és őt se hülyítsem, és, hogy kinek kéne udvaroljak.


Ti hogy döntenétek? Vagy van erre módszer?


Előre is köszi 16/F


2018. febr. 9. 04:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szerintem kepzeld el a “jovodet” mindket lannyal,es amelyikkel jobban el tudod kepzelni az a nyero,gondolj bele hogy melyik lany mellett tudnal felebredni minden egyes nap?oke meg csak 16 vagy,de ez segithet.Esetleg ird fel mindket lanyhoz,hogy pro-kontra es erveket,kicsit furan hangzik,de amikor en voltam kb anny mint te,ez mindig segitett.
2018. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Válaszd a fiatalabbat.

Tovább lesz feszes a bőre...


vagyis izé... khmm... válaszd azt akivel szívesebben lennél, ha csúnya lenne.

A külső múlandó.

2018. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem undorito dolog valogatni.

Az meg undoritobb ,hogy ide teszed fel a kerdest ,majd idegenek valaszai alapjan hozol dontest.

Megkerdezted egyaltalan a lanyokat,hogy akarnak e valamit ,vagy majd ha sikerul eldontened melyik kell akkor jutsz el odaig?

Komolyan 16 evesen ne legyel mar ovodas,csak tudod melyikhez vonzodsz jobban

2018. márc. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!