Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok választani két fiú közül?

Figyelt kérdés
Az egyikükkel több mint egy évig együtt voltam már, de mivel egyetemista nincs túl sok ideje rám mostanában a zh-k miatt és eléggé elhanyagolt. Jelentősen megromlott a kapcsolatunk, mondtam neki, hogy ezen sürgősen változtatni kell, de csak akkor kapott észbe, mikor közöltem vele hogy már nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, és hogy jobb lenne ha külön lennénk. Eközben pár hónapja nagyon jóban lettem az egyik fiú osztálytársammal, egyre többet találkoztunk, mindenben segített, ott volt mellettem, mindent lemondott értem. Tényleg szó szerint mindig ott volt bármi is volt velem. A családját is megismertem, velük is jól kijövök. Azt hiszem szerelmes lettem ebbe a fiúba, és az biztos, hogy ő az. Azért nem tudom mit csináljak, mert közben a volt barátom mióta szakítottunk azon van, hogy helyrehozza a dolgot, viszont iránta már csak erős szeretetet érzek, már nem vagyok szerelmes. Nem tudom, hogy jobb-e, ha helyrehozom a "megromlott" kapcsolatom, és reménykedem abban, hogy olyan lesz mint régen, vagy tiszta lappal kezdek egy új kapcsolatban. Nem tudom mi a helyes döntés, remélem valaki tud olyan tanácsot adni ami talán segít a dolgok helyrehozásában..

2017. ápr. 22. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Flufyka korán kedzed a kuvrálkodást
2017. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
xddxddddd
2017. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, de 18 éves vagyok, és szűz (ami ennyi idősen manapság elég ritka), kérlek, ha semmi hasznosat nem tudsz írni, akkor inkább ignoráld a kérdésem, köszönöm!:)
2017. ápr. 22. 13:22
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

éppen emiatt nem jó stratégia egyik kapcsolatból a másikba ugrani


pihentesd kicsit a dolgokat, hagyd, hogy leülepedjenek, és közöld a fiúkkal is, hogy egy ideig nem akarsz semmibe belebonyolódni, csak barátilag találkozol velük


komoly kapcsi után legjobb 1-2 évet várni a következővel

ez a mai világban viccesen hangzik, pedig igaz.

2017. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
azta de vicces az első válasza, azta a második reakciója is hihetetlenül mókás, olyan jó amikor értelmes emberek is válaszolnak a kérdésekre, ja hogy ez csak irónia volt.
2017. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! A régi kapcsolatodtól szerintem el kellene búcsúznod. Ha csak erős szeretetet érzel,de semmi több akkor jobb hagyni a múltat vagy maradjatok csak barátok. Sajnos ezeknél a dolgoknál kevés a valószínűsége hogy "minden olyan lesz mint régen". Ráadásul,ha az új fiút választod és az előző pasid olyan tökös akkor majd meg fog próbálni visszahódítani,és ha jól csinálja akkor esetleg újra is tudjátok kezdeni. Mellesleg meg húzhatod mind a kettőnek az agyát,ráérsz lassan is eltávolodni... Tudom nyálas szöveg,de hallgass a szívedre.
2017. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémàid vannak ;D
2017. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
2017. ápr. 22. 13:30
 9/14 anonim ***** válasza:

#6 lehet így is nézni a dolgot, de szerintem nincs igazad. minden igazán hosszútávú és mély kapcsolatban folyamatosan váltják egymást a hullámhegyek és -völgyek. És egy egy hullámvölgy időszakban valóban csak a mély szeretet tartja össze a két embert, aztán idővel ismét fellángol a szerelem, majd megint elmúlik.

Ezt a nagyapáink-nagyanyáink még tudták. Manapság azért van ennyi futó kapcsolat, válás és szingli ember, mert a párkapcsolatot mindenki csak addig óhajtja fenntartani, amíg az a szerelemről és a vonzalomról szól, és nem is hagynak időt az emberek, hogy közben szeretetté mélyüljön a kapcsolatuk. Kevésnek tartják, pedig sokkal több.


Ha úgy vesszük, egy hosszútávú kapcsolatnak a szerelem csak a nyitánya, a többi felvonás már a szeretetről szól.

2017. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a fiúk agyának a húzása meg nem korrekt dolog

lehet, hogy a barátok köztben így szokás, de a való életben erkölcsi megfontolás is van a világon...

2017. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!