Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha van két lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martinorsos kérdése:

Mit tegyek ha van két lány akiket szeretek és ők is engem, de nem tudok kettő közt választani ti mit mondanátok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
azt hogy nem "szereted őket" és ők se "szeretnek téged", esetleg mindkettő tetszik neked, és te is tetszel mindkettőnek
2016. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Alapítsatok kommunát!
2016. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
igen
2016. szept. 7. 11:21
 4/17 anonim ***** válasza:

Megkönyítem a dolgodat, add nekem a egyiket és a másik a tiéd lesz és máris csak egy lány lesz akit szerethetsz:DDD


amúgy ismerd meg őket jobban és majd eltudod dönteni hogy kit válasz :D


17F

2016. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem kell választanod. Húzd meg mind a kettőt. Ha lehet,egyszerre...
2016. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha mindketten tudnak egymásról, és emiatt egyik se csap balhét, akkor a legegyszerűbb: ÉDESHÁRMAS.

Osztálytársamnak régen volt egy biszex csaja, a csajnak volt párhuzamosan egy barátnője, aki szintén nem vetette meg a srácot sem, de havert zavarta, hogy a csaj nem választja egyértelműen őt. Én megmondtam neki, hogy más a fél karját adná egy ilyen helyzetért ennyi idősen (18 körül voltunk), neki meg itt sír az arca.

Szóval ha ez egyik csajt se zavarja, fiatalok vagytok, egy kalandnak nem rossz. Aztán lehet valamelyikőjükkel komolyabb lesz, lehet egyikkel se, bármi lehet.

2016. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem szereted őket. Ha szeretnéd valamelyiket, akkor azt választanád és nem is gondolnál a másikra.
2016. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hozd össze őket egy iszapbirkózásra, aztán küzdjenek meg érted.Mindjárt látod hogy kit kell választanod.XD
2016. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kőszi mindenkinek de én ugy döntöttem maradok a kalandnál 2 növel egyszerre
2016. szept. 7. 11:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Rohadt segítőkészek vagytok, mondhatom :D Én is csak azt tudom ajánlani, mint előttem valaki, hogy ismerd meg őket jobban,mert nem szereted őket, csak tetszenek neked. Ha több időt töltesz velük, és jobban megismered őket, tudni fogod, melyiküket kell választanod. De ne tarts két vasat a tűzben, csak egyikőjükkel alakíts ki szorosabb kapcsolatot.
2016. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!