Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem engedi anyam hogy a...

Miert nem engedi anyam hogy a baratom itt aludjon?

Figyelt kérdés

Mar 10 honapja egyutt vagyunk,en 17 o pedig 21...birjak a fiut,sokszor szokunk egyutt lenni hogy nalunk van es anyumekkal szorakozunk,nem ertem miert nem engedik hogy itt aludjon,anyam veszi nekem a fogamzásgátló tablettat tudja hogy mar lefekudtunk de megse engedi hogy itt aludjon a baratom..mondja hogy meg korai...mar 2 honapja kerdezgetem tole es a valasza mindig az hogy majd maskor,meg korai,es elkezd maniazni hogy ne b*zd fel az agyam....

Hogy szedhetnem ra hogy itt aludjon?!azt mondta nyaron itt aludhat majd..abbol se lett semmi..

Panaszuk nem lehet ram kozepes tanulo vagyok,nem jarok bulizni, inkabb otthon vagyok veluk es segitek az otthoni dolgokban,fozok,takaritok,kertben segitek nekik mindent... Nem szeretek szorakozni jarni,ha csak tehetem mindig otthon vagyok... Mivel szedjem ot ra hogy vegre meg engejde?:(


2017. nov. 16. 15:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ülj le vele és higgadtan beszéljétek meg.
2017. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
37%
Mert anyád prűd. Nekem azt sem engedte, hogy szakadó esőben feljöjjön este. Azt mondta, hogy csak úgy ha a konyhában beszélgetünk estig. Pedig mi 3 éve voltunk együtt és ő vette a tablettát nekem. Szerintem törődj bele. Nem tudja elviselni a gondolatot, hogy mi megy a szobádban este.....hiába tudja, hogy rendszeresen együtt vagytok. Ha n nálatok van akkor olyan mintha nem lenne. Ha meg nem este az nem olyan egyértelmű neki. Szerintem add fel. ☺ örülj, hogy legalább beengedi az ajtón.
2017. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
48%

Miért kéne engednie? Az ő lakása.


Én sem örülnék, ha azt hallgathatnám, hogy a lányomat a másik szobában dugják - mert ugye nyilván nem kirakóztok egész este.


Mellékesen 17 éves vagy, és elég gáz, hogy közepes tanuló vagy, mikor neked az a MUNKÁD.

2017. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo,nemtudkm neked milyen kinod bajod van,

Ki mondta hogy rogton dugas??annyi hogy szeretnem ha mellettem volna este es aludnank ossze bujva nekem ennyi eleg volna,es ki mondta hogy nyakra fore egyutt vagyunk?!anyamek neha a semmibol atrhivjak ot,es egy heten 1 szer talalkozunk vagy2x

2017. nov. 16. 15:48
 5/35 anonim válasza:
78%

Szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni. Én úgy gondolom valahol ez a szigor jó is. Sajnos én sosem voltam ilyen rövid pórázra fogva és meg is lett az eredménye.

Véleményem szerint annyit tudsz tenni,hogy vársz. A makacs nőket, szülőket nem igazán lehet meggyőzni. Majd megenyhül, ha látja ,hogy kitartotok egymást mellett, és már egy jó ideje együtt lesztek. Kitartást :)

Ui. Az előző kommentelő, de egy bunkó.

2017. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Meg az is lehet, hogy kellemetlennek érezné, ha más is ott aludna. Pl. Nimcs kedve vele össuefitni wcre menet hálóingben vagy este ha zuhanyozni megy. Az idősebbek egy részének fontos a nyugodt éjszaka és rosszul érinti őlet ha vendég is van a lakásban. Ezt meg lehet érteni.
2017. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Meg ezen vagy kiakadva hogy 17 evesen mar lefekudtunk?!! Es mivan akkor a kis 13 evesekkel akik tobb f**zt fogtak mint kilincset
2017. nov. 16. 15:50
 8/35 anonim ***** válasza:
59%
Hogyan szedhetném rá? Ilyen kifejezés létezik?
2017. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Koszonom a NORMALIS valaszokat!☺
2017. nov. 16. 15:52
 10/35 A kérdező kommentje:
Tudod en slovak vagyok, pozsonyban lakom es neha rossz a helyesírásom
2017. nov. 16. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!