Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácsot szeretnék kérni, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, nem elutasítást!? Többi lent

Figyelt kérdés
Kezdjük az egészet ott,hogy 14 éves vagyok. Lány. És tudom jönnek azok a kommentek,hogy még túl korai fiúzni stb.. De életembe most előszőr van barátom..vagy mi. Ő is 14 éves. Igazából most ismertem meg egy hete,találkozunk rendszeresen azért. Megakart csókolni és mondtam,hogy majd legközelebb. Szájra puszi az volt bőven:D De már olyan képeket kér..azt 5 napja vagyunk együtt és szerintem korai a korunkhoz kepest az ilyen..de azt hiszem ő már nem szűz. Mi legyen? Furcsa érzés. Furcsán kezd viselkedni is. Ezzel a helyzettel most mit kezdjek? Vagy csak kavar velem?

2017. ápr. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg akar dönteni.. Én azt ajánlanám mond meg neki, hogy neked ez így gyors és vegyen vissza a lendületből.
2017. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Képeket semmiképp ne küldj(!), mert ha szakítotok, ő kirakhatja mindenhová és így "alázhat" meg.

Korainak érzem 1 hét után hogy már így nyomul, szerintem szakíts vele. Ha szeretne (ahogy olvasom nincs szerelem) akkor nem "olyan képeket kérne már", hanem másképp fejezné ki hogy szeret.

2017. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar kúrni, szakíts vele.
2017. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon esélyes, hogy csak szexre kellesz neki, és én is úgy olvasom, hogy köztetek nincs semmi nagy szerelem, de ő már szexi képeket kér. Először is, ilyen képeket soha senkinek, mert egy perc múlva már a neten landolsz és nem szed onnan le senki. Mellesleg nem is értem azokat a lányokat, akik a pasijuknak vagy pláne egy alig ismert fazonnak képeket küldenek melltartóban, bugyiban. Amíg vannak ilyen csajok, addig lesznek olyan pasik, akik azt hiszik, hogy ez jár nekik, meg hogy ez így szokás. Szóval, szerintem se fog ebből sok jó kisülni. Tartogasd magad olyannak, aki megérdemel téged, és a személyiségedre kíváncsi, nemcsak a testedre, ahhoz valóban túl fiatal vagy.
2017. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dunszti02 válasza:
Akkor beszélj vele! Ha tényleg szeretne akkor nem kérne 5 nap után képeket max az arcodról. Szerintem csak le akar fektetni
2017. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bebu01 ***** válasza:

Ne küldj semmit!

Nem tudhatod, hogy csak a ceruzáját akarja hegyezni vagy mutogatni akarja a haverjainak.

2017. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!