Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok elutasító a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok elutasító a párommal szemben?

Figyelt kérdés

Azzal az emberrel vagyok együtt, aki mindig is tetszett. Szeretjük egymást,sose bántott meg, jó hozzám, ennek ellenére nem tudok ránézni, nem tudom megcsókolni, se semmi..az előző barátom kiabált velem, megütött,érzelmileg zsarolt és sokszor volt olyan, hogy úgy mászott rám, hogy nekem kedvem se volt

Szeretném ha jól menne ez a kapcsolat, de ugyanakkor félek is, mert nem tudom, mi van velem

Az egyik percben minden jó, aztán meg megborulok és hánynom kell a gondolattól is, hogy kapcsolatban vagyok

Szerintetek ez miért van? Mit csináljatnék vele?



2018. jan. 1. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég nehezen értelmezhető, hogy szereted, de nem bírsz ránézni, se megcsókolni. Ha szeretnéd, akkor testileg is kívánnád. Neked pszichológusra lenne szükséged, hogy megszabadítson az előző vadállat okozta traumádtól, és visszatérjen a bizalmad.
2018. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző barátodat ezen bántalmazások ellenére is kívántad?

Bár gondolom nem.

Így viszont kissé furcsa, mert én pl mindig kívánom a párom. Lehetséges az is, hogy aszexuális vagy, persze nem akarok hülyeséget mondani.

2018. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológust javasolnék. Hogy rendbe tegye a dolgokat a buksidban, hogy enyhítse az exed okozta traumát, oldja a gátlásaidat.:)
2018. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!