Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez furcsa?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez furcsa?

Figyelt kérdés

16 éves lány létemre nem érdekelnek a sminkek, külömböző kozmetikai krémek s babábfülék. Inkább megyek elektronkai boltba, mint ruhásba(persze, ha nagy szükségem van ruhára, akkor tudok vásárolni. :P).

Érdekel, hogy mik az újítások, vagyis autóban, telefonban, robotokbanm stb. Nagyon szeretem a sc-fi filmeket(marvel és dc) de ki nem állhatom a horrort.

Szoktam fotózni, s régebb gamerkedtem is.



2018. febr. 15. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Majd kinövöd szerintem. Nem jó, ha egy lány teljesen fiússá válik (talán azért, mert meg akar felelni, vagy nem tudom). Az nem rossz, ha nem érdekelnek a sminkek, de azért igényes lehetsz attól, mondjuk ez nem derült ki a kérdésből. Amúgy nem furcsa, én sok ilyet láttam, később mind jobban elkezdett foglalkozni magával és hanyagolta a fiús dolgokat.

24/F

2018. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, persze, hogy fésüldödöm, és tisztálkodom, és a parfüm sem maradhat el. :D
2018. febr. 15. 16:15
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:
74%

Nem mondanám furcsának, én úgy vélem, hogy mostanában a legtöbb nő túlságosan sokat támaszkodik a sminkre sajnos.


A többi dolog amit meg leírtál az meg ugye érdekeltek függő téged ezek érdekelnek, engem meg mondjuk a pillangó kések :D


19/F

2018. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Végre egy normális lány! Egyáltalán nem furcsa, hanem különleges. Elég kevés hozzád hasonlót lehet találni a mai lányok között, mivel legalább 80% aki smink nélkül olyan mint a bányarém. Meg ahogyan beszélnek, na az is szörnyű (minden második szó a g*ci, f**z). Nem kell kinőni ezt az érdeklődést. Légy olyan amilyen szeretnél lenni!
2018. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :D
2018. febr. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!