Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedett úgy mintha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett úgy mintha bejönnék neki, majd utána mintha egyáltalán nem érdekelném?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal egy suliba járunk. Nagyon sokat néztük egymást és mosolyogtunk egymásra. Emellett még nevnapomon is felköszöntött, pedig még én sem emlékeztem, hogy aznap van. Tényleg úgy éreztem, hogy bejövök neki, szerintem nem alaptalanul. Mire végre vettem a bátorságot és ráírtam, először egész lelkes volt. Megkérdeztem, hogy ráér-e és, hogy nem zavarom-e, és egyértelműen marasztalt. Majd mondtam neki, hogy szeretném jobban megismerni és beszélgetni vele. Innentől szinte csak egyszavas válaszokat adott kb 15 percenként. Nem értem mi történik és, hogy most ez mit jelent? Valamit rosszul csinálhattam? 16/f

2016. márc. 27. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de még nem akar kapcsolatot vagy valami ilyesmi.
2016. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még kiírni a kérdésedet? Amúgy meg azért mert ebben a korban a lányok félősek és csak addig bátrak míg nem kell randizni az illetővel. Tehát gépen keresztül, meg amikor csak látjátok egymást. Nem akarok általánosítani de nagyon sok lány csinálja ezt. Pont velem történt egy órán keresztül beszélgettem egy lánnyal, mikor elhívtam elfogadta a randit, aztán meg 2 nap múlva lemondta, hogy mégsem akar találkozni. Egyszerűen beijednek. Nagyon gáz a részükről, de tudom, hogy van aki normális ezért hiba lenne egy kalap alá venni az összeset. Szerintem jobb ha hagyod a fenébe ha ilyen butuska.
2016. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem, élőben beszélgettem vele, nem fb-n. Mielőtt még valaki lehurrog. :D
2016. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem meg csak simán barátkozni akart veled, de nem veled akar járni.
2016. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem akar tőled semmi komolyat, csak barát akar lenni, de az is lehet, hogy zavarba jött és megszeppent kicsit. szerintem ne változtass semmin, keresd a társaságát, szórakoztasd, érezze jól magát veled, érezze, hogy fontos neked és ha nem tetszik neki, akkor szól. ha nagyon azt érzed, hogy elutasít és már nem látod értelmét folytatni a közeledést, akkor kérdezz rá, mielőtt feladnád, nehogy egy félreértésen múljon, hogy lesz-e köztetek valami, vagy sem. nem szabad túl könnyen feladni!
2016. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!