Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves létemre a huszonéves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves létemre a huszonéves fiúk jönnek be? Ez miért van? Mással is van így?

Figyelt kérdés
Lehet hogy erre nincs magyarázat, gondoltam megérdeklődöm

2018. febr. 15. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

igen így van.

de a tini kategóriába írd

2018. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Normális esetben a lányok korábban érnek, mint a fiúk. Mivel érettségben magadhoz illőt keresel, az idősebbekkel kell, hogy ismerkedj, hiszen a 16 éves fiúk a 13-14 éves lányokkal találják meg legjobban a közös hangot, az az ők szintjük.

Szexuális értelemben persze ennek több magyarázata lehet, a "legdurvább" az apakomplexus ugyebár, de szerintem nálad nincs szó ilyenről. Egyszerűen csak az érettebb fiúk jönnek be.

Ugyanilyen vagyok én is, ugyanannyi éves, mint te.

2018. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
35%
Szerintem ez egyáltalán nem gond és nem is szokatlan. A veled egyidős fiúk még elég éretlenek szoktak lenni, a lányok pedig jóval érettebbek. Nem csoda tehát, ha a férfiasabb, tapasztaltabb, jobban komolyan vehető fiúk jönnek be.
2018. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden lánynak az idősebb fiúk tetszenek, a kortársaikat még gyereknek látják. Mert a lányok, ha nem is érnek korábban, de úgy érzik.

Amíg csak 20 körüli fiúk jönnek be, addig semmi gond. Ha már 30 évesek meg idősebbek is, az már nem annyira egészséges.

2018. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jol nyomod 2 perces 5 perces fiucskak ezek meg be dugni sem nagyon tudjak :(
2018. febr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Valójában evolúciós okokra következtethető ez vissza, a nők érdeke a biztonságos környezet, ahol fel tudják nevelni a gyerekeiket, és azért keresik az idősebb férfiakat, mert nagyon a státuszuk, nagyobb lehetőséggel biztosít harmónikus hátteret egy gyerek felneveléséhez. Semmi köze az érettséghez, mivel a lányok valóban hamarabb érnek, de inkább csak testileg, amúgy általában hasonlóan léteznek koraérett, érettlen és normálisan fejlödő fiatalok.
2018. febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 16 évesen 28 éves fiúval foglalkoztam.
2018. febr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Irj privir 22 f
2018. febr. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!