Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van bármilyen különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármilyen különbség érzetben egy huszonéves, és egy harminc-negyvenes éveben járó nő vaginája között?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy a fiatal lányokét "zsengének", "zamatosnak", "hamvasnak" írják le, és dicsőítik, hogy az mennyire jó. Elgondolkoztam, van-e lényeges különbség két nő vaginája között, akik között van egy 10-20 éves korkülönbség? Esetleg később lehet észrevenni valamit, ha mondjuk egy ötvenévesről beszélünk? Vagy a világon semmi különbség nincs érzetben, szimplán az egyéni preferencia teszi? Esetleg más oka van?

2018. jan. 12. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Huszas csajnak még feszes szűk, a negyvenes meg már lötyög.
2018. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Még szép, hogy van. A 16 éves muffoké jó szűk, míg a 40-es korosztályé már igencsak tág tud lenni.
2018. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Értem... Nem tudtam, hogy ilyen mértékben tágul a hüvely az idő hatására. Mondjuk az is igaz, hogy gyerek után egész más lesz a szituáció.


Köszönöm az eddigieket, további válaszokat is szívesen várok. :)

2018. jan. 12. 12:13
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
A feleségemé szűk még mindig, és már elmúlt 40.
2018. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán, ugyanúgy szorított a 36 éves hölgyé is, mint a 25 évesé. :)
2018. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
30-as 40-es nőknek jó forró, a 20-asokkal alig tudtam elmenni. Jó 40-es,az az igazi :)
2018. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez mégsem annyira általános, akkor a genetika marad meg magyarázatnak, kinek ilyen, kinek olyan. Talán van olyan verzió is, akinek kezdetben szűk, de idővel tényleg kitágul. Sajnos nem vagyok genetikus, csak tippelek a válaszaitok alapján :)
2018. jan. 12. 12:22
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok nővel voltam minden korosztályból, és semmi ilyen összefüggést nem vettem észre, ez egy nagy tévhit. Még a természetes úton szültek között sem vettem észre semmi különbséget, sőt, ilyen téren a kamaszlányok akikkel dolgom volt jobban tágultak emlékeim szerint mint a 40-es nők.
2018. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha valakinek tág lenne, akkor végezzen Kegel-gyakorlatokat.
2018. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs különbség. Genetika. Ennyi
2018. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!