Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki össze akart és ,még most is össze akar velem jönni és én is igent akartam neki mondani ki is jött ,de az első randinkon vagyis randi lett volt megjelent előttem sáros ruhába meg a haverjai is ott ültek vele ,és el mondták ,hogy olyanokat mondott rólam ,hogy egy *urva vagyok meg ,hogy csak ki akar használni meg többen is mondták ,hogy k*csög ,és azt a találkozot úgy beszéltük meg ,hogy ő egyedül fog ott várni nem a "haverjaival" és ez már egy ok volt ,hogy bunkónak tartsam és ott hagyam na meg az ,hogy sáros ruhába ,azért is ott hagytam volna ,na meg ,hogy ilyeneket mond rólam ,hogy r..and vagyok meg kihasználna meg ilyenek meg már alap azért nem akartam össze jönni velem mert én a helyi gimibe járok ő meg szaközépiskolába azért is nemet akartam mondani ,de nem ment és egy kicsit el gondolkodtam ,hogy az iskola nem olyan sokat számíthat ,de most jön a lényeg elvileg azt mondta nekem ,hogy a "barátai" azok meg zsarolták ,ha nem lehetnek ott vele ahol randiznánk akkor ,meg fűrdetik a sárban a barátom nem akarta engedni őket már az apját is hívni akarta ,de elvették a telóját és meg fűrdették ,meg azt is mondta ,hogy ő tényleg nem mondott ilyeneket amiket mondtak meg ,hogy azért mondják róla azt ,hogy k*csög mert vannak rossz akarói én meg mondtam neki ,hogy nem érdekel akkor sem fogok vele járni ,és erre meg vert engem ,és azóta sem száll le rólam meg pár lányról az osztályból fenyeget minket ha nem jön össze vele valamelyikünk akkor öngyi lesz meg ilyenek ,és most már a többi barátnőm sem jönne össze vele és akik még tetszenek neki azokat is piszkálja ,én engem szeretett a legjobban de most már ő azt mondja ,ha már egyszer lett volna olyan barátnője aki szép,csinos,okos,meg a gimibe jár meg ilyenek akkor addig nem fog nyugodni míg nem lesz neki ,és azt akarja ,hogy minnél hamarabb össze jöjjön vele valaki,mégis mit tegyek/tegyünk ha nem szál le rólunk úgyis fel jelentjük ,de akkor is más egyéb amivel el intézhetnénk ezt?

2017. dec. 4. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L
2017. dec. 4. 17:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Blablabla...

Ne foglalkozz vele mond neki ,hogy egy fas... *⛪Keresztény komment⛪*

Vannak mások csak, mert kívűlről tetszik attól független egy fas...akarom mondani szef..izzé agyhalott. 👌

2017. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!