Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel szeptembertől egy suliba jártunk. Ezalatt ha lehet így mondani, összemelegedtünk. Hetente egyszer közösen röpiztünk és utána megesett ,hogy elég hosszú ideig jól elbeszélgettünk. Történt egyszer hogy kölcsön adta a sálát, hogy hazáig meg ne fázzak. Volt ,hogy a szünetekben lejött az osztályunkhoz csakhogy dumáljunk kicsit. Amikor lát mindig megölel. Nem tudom mit érzek iránta. Vonzónak találom, ha vele beszélek görcsbe rándul a gyomrom, de valahogy mégis csak egy barátként tekintek rá. Bonyolúlt. Nemrég abbahagyta a sulit. Mármint otthon tanul magántanuló lett. Egy ideje már nem találkoztunk. A minap pedig írt, hogy mi lenne ha felnéznék kicsit hozzá. Rosszúl esett ,hogy a suli abbahagyása után nem kereste a társaságom. Nem írt nem hívott, nem találkoztunk. Most meg úgy érzem ,hogy csak azért hív fel a lakásukba mert hiányoznak neki az emberi kalcsolatok és nincs más aki találkozna vele.

Menjek el hozzá?



2018. febr. 17. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, bajod nem származhat belőle. Ha nem vagy biztos magadban és ő többet szeretne tőled, akkor finoman utasítsd el. Az sem kizárt, hogy csak barátként tekint rád és személyesen jobban ki tudja magát fejezni.
2018. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jézusom. Egy szóval sem említettem, hogy azért nem megyek el hozzá mert félek ,hogy megtesz. Arról beszélek ,hogy a kiíratkozása után nem keresett nem is láttuk egymást. Megbántott.
2018. febr. 17. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha még mindig megbántottnak érzed magad, ne menj fel hozzá.

Ha békülni akarsz, menj.

Bármit teszel is a pakliban benne van, hogy megbánod.

2018. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem én elmennék.

De neked is késznek kell érezned magad ehhez.

Mármint ahhoz magához, hogy átmenj. Tehát most nem gondolok bele több dolgot; csak átmentek, és beszélgettek; hát én szerintem amúgy mindenképpen elmennék. Asszem, ő azért barátilag minimum jelent neked valamit; ha meg látni akar, szívesen találkozna veled; meg te is ővele, mert kedveled, kedvelitek egymást, jó társaság; akkor én mindenképpen elmennék. Nem hinném, hogy valami pótlékként ki akarna téged használni; hanem pont, direkt rád kíváncsi; amúgy lehet, hogy eddig azért nem hívott, mert pl félt a reakciódtól, meg hogy esetleg mást gondolnál bele.

2018. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. febr. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!