Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan illető, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan illető, akibe szerelmes voltál és kölcsönösnek tűnt a dolog (tehát összejöhettetek volna), de valami mégis közbejött? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet okként, egy másik személy, egy szituáció, távolság, stb.

2017. márc. 17. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van neki kanja, de még eddig nem hajlandó dobni.
2017. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy kölcsönös sőt a lány jobban oda van értem.


De hát ez van.

2017. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Addig csinálta a nagyon durva hisztiket,hordott le minden utolsó szemétnek,ütlegelésig amikor rájött az 5 perc(borderline személyiségzavar),hogy végül majdnem elérte visszaüssek.Ő is érezte túlfeszítette a húrt és elhúzodva közölte ha hozzá mernék érni bevitet a zsarukkal.Azt hiszem ez volt az a pont amikor egy teljesen idegen emberként állt előttem akit addig mindennél jobban szerettem, már fogalmam sem volt kicsoda de abban biztos voltam gyűlölöm!
2017. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen... A kamion, az a rohadt kamion...
2017. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Terveink voltak. Ha betölti a 18-at felköltözik hozzám. Stb.

Tehat tavkapcsi. Talalkozni tudtunk havonta, ebben az évben 2 hetente is lehezett volna. Minden beszéltünk. A 290 km hatrany volt.

Mert volt a lanynak egy fiu unokatesoja.

Az elejétől kezdve rossz szemmel nézte a kapcsolatunkat!

Mert idősebb vagyok, na meg hogy PESTI, csak arra kell nekem a lany. Pedig akkor is mentem amikor nem volt szex.

Nem mentegetem a lanyt. Ő is kellett ahhoz hogy megcsaljon, szakitson. De megértem.

Az unokatesoja folyamatos nyomas alatt tartotta, amikor a lany atment az ő sulijukba akkor pedig "rauszitotta" az egyik haverjat.

Amiket megtudtam ...

Ment rendesen a nyomas, manipulálás.

2017. márc. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van itt egy férfi akivel beszélgetek. Nagyon bejövünk egymásnak csak azért nem lehet köztünk semmi, mert én házas vagyok ez még nem is lenne baj, mert el akarok válni( nem miatta). A másik gond az, hogy messze lakunk egymástól
2017. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szituáció és saját felkészületlenségem. Azt hittem, menni fog egy hosszabb kapcsolat után röviddel egy másik, de csak a férfi miatt hittem benne, magamban nem tudtam bízni. A vége az lett, hogy ilyen félszerelmes állapotban hagyott el engem, és ugyanúgy megtört, mint az előző kapcsolatom vége, hiába nem voltunk együtt komolyan. Rosszkor jött, túlságosan a megmentőmnek hittem.
2017. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vacilált állandóan , hogy elhagyja a párját nem hagyja el, ez így ment 1 évig, végül azt mondtam, hogy akkor ennyi volt.
2017. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, mindkettőnk életében lévő akkori szituáció miatt nem vállaltuk be. Így utólag visszatekintve jó döntés volt, még akkor is ha nagyon megszenvedtünk vele. Ma egymás legjobb barátai vagyunk.
2017. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Részemről több éves levelezésből született vonzódás, amit úgy éreztem kölcsönös, de nagy volt a táv és egyéb akadályok. Volt mikor nem bírtam tovább, hogy minden közelemben lévő hölgyben őt keresem és megszakítottam vele a kapcsolatot. Később elhatároztam, hogy ha megbocsájt végig megyek az úton akármi is lesz. Ő jól fogadta, főleg találkozások után. Majd ez átcsapott változóba. Nehéz éve volt és sokszor elég csúnyán megbántottuk egymást ebben a félbarátságban. Végül letiltott mindenhonnan, hogy nem biztos valaha is keresni fog, ne bántsuk egymást tovább.

Amennyire én tudom most annak ellenére, hogy fiatal hölgy és előtte az élet, megpróbál minden érzelmet kiirtani magából. Pedig ő volt a legkedvesebb ember akit ismertem. Ez bánt a legjobban, kevés barátom volt az ellenkező nemből és már esélyem sincs jóvá tenni valahogy, hogy ezt váltottam ki belőle, ha jól látom mi megy végig benne. Ha igazán jó barátja lettem volna, megvárom amíg rendezettebbé válik az élete.. csak azok a fránya érzelmek.

2017. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!