Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de elég bonyolult a dolog. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, akihez elég közel kerültem, szerelmes volt belém, de baráti szinten tartottam a dolgokat, de a volt barátnőm akkor lekoptatta rólam, mert féltékeny volt, pedig hűséges voltam mindig és akkor csak barát szinten volt a dolog. Most dobott el a barátnőm. Belegondolva a másik lánynak még ezek után is kellettem, nem volt annyira rossz hozzám, miután elég csúnyán kiszúrt vele az exem (aki szintén osztálytárs). Még mindig érez irántam valamit, de nem tudom hogy mondjam el neki, hogy én is viszont, mert eléggé zárkózott lány.

18/F



2014. aug. 7. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 szép szemébe elmondod és kész,ennyi.Máshogy nem lehet.
2014. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem, csak zt nem tudom, hogy nem beszéltem vele mostanában, hirtelen elé állok ezzel, hogy reagálna... :)Bár nem rossz ötlet
2014. aug. 7. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy biztos vagy benne, hogy szereted, és nem csak a szakítás miatt "akarod őt"?

Ha igen, akkor szerintem beszélj vele. Ennél tisztábban nem nagyon intézheted, tekintve, hogy tudod, volt mikor érzett irántad valamit.

2014. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem mondod el neki az érzéseidet magadnak ártasz. Bármeddig húzod, csak még több álmatlan éjszakád lesz (magamból indulok ki) és később marcangolni fogod magad, hogy mi lett volna. Megmondod neki vagy tetszel neki vagy nem. Ezen egyszer át kell esni és utána már könnyen megy.
2014. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tényleg szeretem. Akkor is bejött, de baráti szinten kezeltem végig. Miután lekoptatta, akkor is normálisan állt hozzám, bár akkor nem nagyon beszélgetett velem, mert megfenyegette a volt barátnőm... (nem lehetett lány barátom)A suliban attól még végig engem nézett, miután összekaptak, amikor egyedül voltam azért csipkelődött is. Nem csak valakit akarok magam mellé, mert az egyáltalán nem lenne jó dolog, hogy most beleugrok egy kapcsolatba, ha úgy van és végén eldobom, mert nem szeretem, mert nem akarok senkit összetörni. Csak hát most szünet van... Várjak vele szeptemberig esetleg vagy hívjam el valahova?

A szakítás 3 hete történt, eléggé megviselte az önbizalmam, meg az önértékelésem, hogy 2 év után dobtak, igazából egy másik fiúért.

2014. aug. 7. 22:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék lépni, csak a megfelelő "ürügy" vagy alkalom kellene.
2014. aug. 7. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem facebookon írj rá, kérdezd meg, hogy hogyan telik a nyara, volt-e nyaralni, stb. Kicsit beszélgessetek, aztán vesd fel az ötletet, hogy találkozhatnátok még a sulikezdés előtt valahol. Hívd el valahova, ott személyesen dumáljatok kicsit, utána pedig mondd neki, hogy valójában azért szerettél volna találkozni vele, mert el szeretnél valamit mondani neki. És akkor ezek után elmondod az érzéseidet őszintén.

Hajrá! ;)

2014. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom így! Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld ujj mindenkinek! :)
2014. aug. 7. 23:01
 9/9 anonim ***** válasza:

14. aug. 7. 22:43

Ne vedd ennyire a szívedre!

2021. márc. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!