Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is szoktatok "férjnek" nyilvantítani híres embereket?

Figyelt kérdés

gondolok itt énekesekre színészekre vagy könyvszereplőkre. jelenleg nekem 26 ilyenem van de a barátnőmnek pl 50

kerdés nektek hány férjetek van és kik?

14/L



2018. febr. 20. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ki az a 26 ember? Nekem max 2-3 ilyen van, de nem tekintem férjemnek csak kedvelem őket.:D

14/L

2018. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Óvodában a totál nem híres okos társamat neveztem ki vőlegényemnek (a férj mibenlétéről szerintem fogalmam volt már akkor is), de kisiskolásként ilyen elég fura gyerekes fantáziálgatásaim már nem voltak.
2018. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kinottem mar. Majd te is ki fogod
2018. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
53%
Ed Sheeraaaan <3 <3 <3 ő pontosan megfelel az ízlésemnek...vörös haj,magasabb nálam,aranyosnak is tűnik :) (csak sajna ő angol,soha nem fogunk találkozni,a létezésemről se tud,van mennyasszonya és 14 évvel idősebb xd )
2018. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Villa te vagy az?😂
2018. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
XD szia Cs!
2018. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És igen xd bár gondolom nem tőlem kérdezted xd
2018. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-ös és 6-os fogalmam sincs kik vagytok de sziasztok(?)

hát a 26-ból csak párat kiemelek mint pl. tyler hoachlin

joseph morgan

nathaniel buzolic

paul wesley

énekesek közül pedig a kedvencem kristian kostov (😍)

2018. febr. 20. 16:58
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Lehet bennem van a hiba, de ilyet én oviba se csináltam, pláne nem iskolában. Persze, vannak olyan színészek/énekesek akiket szimpatikusnak vagy helyesnek tartok, de nem nevezném egyiket sem a férjemnek főleg nem úgy, hogy mindegyik egy 10-sel minimum idősebb. Ezt sose értettem, hogy egy random csajszi elkezdi, hogy én vagyok Mrs. Shawn Mendes, vagy Mrs. Zac Efron. Tök hülyeség, mert már arra is kevés az esély, hogy találkozzatok, az meg még kevesebb, hogy beszélgessetek. És 0%, hogy összejöttök.

13 L

2018. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak egyszer hivtam ,,ferjemnek” vlakit, de azt is csak vicckent szantam, mint a tobbi tinedzser lany. Szerintem nincs ezzel semmi gond, majd ugyis kinovi mindenki es senki sem gondolja komolyan.

Egyebkent utolso: Shawn Mendes augusztusban jon ide, szoval nagyon nagy eselyuk van a rajongoknak talalkozni vele es nagyon szereti a rajongoit, ezert valoszinuleg sokan beszelgetni is fognak vele.., ha lehet😂😂😉

2018. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!