Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fog akkor fájni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borcikahhh kérdése:

Mennyire fog akkor fájni az első? (17/L)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a pasimmal már 4 honapja együtt vagyunk ő is 17 és nagyon akarta már ezt sex dolgot de én megfogadtam hogy 18éves koromig nem akarom elvesziteni a szüzességemet elvböl csak ha felnött leszek tudom ez fura manapság de én igy döntöttem. De ö már nagyon mondogatta egy ideje hogy szeretné meghogy neki szükségletei vannak mert elöttem is már csomo kapcsolata volt és azok megtettek neki mindent és ha hamarosan ne fekszem le vele akkor keres mást de amugy szeret mindig mondja ugyhogy úgy döntöttem mivel tegnap volt a szülinapja, hogy akkor ajándékként engedem neki de csak a fenekembe mert az elveimhez tartom magam de iszonyatosan fájt többször is abba kellett hagynunk de ö azt mondta élvezte nagyon de én ettöl msot nagyon megijedtem mert tényleg nagyon fájt és belegondoltam hogy ha ez ennyire fájt akkor mi lesz amikor igazábol elveszitem a szüzességem hogy fogom azt birni mennyire rossz lesz? Nektek milyen volt az egész tapasztalatok jotanácsok és egy kis megnyugtatás is jólesne. Köszi :(
2018. febr. 22. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Hagyd el a srácot, csak kihasznál! Szexre kellesz neki, hidd el.

Ne engedd meg neki. Amúgy pl barátnőmenk nem fájt különösebben. Főleg, ha jól fil is izgulsz akkor képes vagy jobban kitágulni. A farok nem seggbe való...

2018. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek az elsővel! Csak kihasznál! Ha csak azért fog mást keresni, mert te 18éves korodig nem akarof elveszíteni a szüzességed, akkor az egy bunkó paraszt! Hagy ott!!! 17/f
2018. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi, nem fog fájni, az első kettő csak ijesztget mert már 20 éve ugyanazzal az unalmas párral vannak.

Megfelelő előkészítés kell és szép lassan csinálni mindent.

Utána szuper lesz, sok sikert! :)

2018. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
a fenék kimenet, nem bemenet. A kimentetnek nem szabad bemenetté változnia! nem arra való, persze, hogy nagyon fáj. A vagina arra való, szóval nem fog nagyon fájni, max először, de egyre jobb lesz. Másrészt dobd a pasidat a te érdekedben. El sem tudom képzelni mennyire haragudna a barátnőm ha megfenyegetném ilyennel. Az a jó, hogy egyikőnk se menne bele a fenék témába.
2018. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
59%

Hát ezt férfiként írom neked, hogy egy igazán tapló gyerekkel van dolgod és tényleg csak ki akar használni? Még hogy szükségletei vannak? Elküldtem volna az anyukájához, hogy elégítse ki a szükségleteit. Mi az, hogy szeret téged? Ha szeretne, akkor tudna várni.

Végre egy értelmes lány, aki tudna várni, míg nagykorú lesz, de jön egy ilyen gyökér, mint a barátod (már bocsánat) és téged is tönkre tenne. Nem kell a mai fiatal p*csák csordájában elvegyülnöd.

Hidd el, találsz értelmesebbet is. Egy ilyennek ne add oda a szüzességedet. Nem érdemli meg. Nem értem, hogy van képe azt mondani neked, hogy szeret. Tégy, ahogy jónak látod, de szerintem ki kéne adnod az útját.

Férfi vagyok, tehát férfi fejjel gondolkodom, hidd el, hogy nem szeret igazán.


26/F

2018. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hisztizzetek nekem privátba, mert összemenstruáljátok a képernyőm. Máshol éljétek ki az ellenvélemény miatti haragot, köszi.
2018. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Minden jól fog menni csak ne parázz rá a dologra,hadd hogy csak megtörténjen.Csak irigykednek rátok.

Használjatok óvszert!

2018. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem meg a kérdező használja ki a fiút.

Úgy van vele, hogy talált egy barmot, aki majd azért nem fog szexelni, mert ő hasraütésszerűen kitalálta, hogy 18 éves koráig semmi.

Kész röhej, hogy ha egy pasi nem vár évekig, akkor már ki akarja használni.

2018. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Milyen ellenvélemény? Nektek az normális, ha valakit kihasználnak? Nektek az csak kitaláció, hogy van még olyan lány, aki nem akar elribisedni? Hogy ugyanazzal a nővel vagyunk 20éve? Csak hogy tisztázzuk, 17vagyok, és párkapcsolat nélkül is tudom, hogy ez úgy szemétség ahogy van. Akinek pedig azaz "ellenvéleménye" hogy a srác nem használja ki a lányt, meg hogy nem normális az, ha a lány önmegtartóztató 18éves korig, az nagyon el van tájolódva. Bocsánat az offért, de szerintem a tömeg nevében szóltam!
2018. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Légyszíves ne járasd le magad jobban. Inkább randizgass kicsit, hátha találsz valakit aki elfogad és nem kell irigykedned arra, akinek van szexuális élete. Köszi. :)
2018. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!