Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Tegnap lefekvéskor írtam neki, hogy gondolkodok valamin majd elköszöntem...

Nah ugye azon agyaltam, hogy külön jobb lenne, de nem igazán tudom megírni neki, mert mintha megérezte volna és folyamatosan aranyos dolgokat ír és sajnálom :(

HOgy vegyem rá magam , hogy tudjak szakítani?



2018. febr. 22. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz szakítani?
2018. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat :/ Azt hittem menni fog és más lesz nálam, mint a többi embernél, de nem igazán jó érzés ha 3-4 vagy akár több hetet kell várni, hogy valakivel találkozhass mondjuk 1 napra :/
2018. febr. 22. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Velem az elött szakított,hogy láthattam volna. Lelkileg padlón vagyok. De én küzdöttem volna érte,nem adtam volna fel. Ha olyan a másik,hogy megéri,akkor küzdj érte,nekem még nem volt alkalmam jó társat találni. Becsüld meg,hogy van valakid,még ha nehéz is!
2018. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jo hogy neked heteket kell varni, hogy lasd. Neken 5 honapot kell varnom hogy lathassam raadasul akkor is csak rovid idore utana 3,5 honap varakozas es igy tovabb. Jelenleg annyit tudok tanacsolni hogy ha ne erzed ezt a szikrat, a tuzet kettotok kzott akkor szakits vele, mondd meg hogy az idotoket pocsekoljatok el. Igy lesz a legjobb mindkettotoknek. Mert egy tavkapcsolathoz ket ember kell akik tenyleg szeretik egymas. Az nem mukodik ha az egyikotok erzi a nagy szerelmet higgy nekem.
2018. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!