Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki nemsokára elmegy, de ugyanúgy a városban marad. Azt hiszem megszerettem, de még nem régóta beszélgetünk. És élőben nem is merek ráköszönni. Pedig azt mondta nyugodtan köszönhetek, meg minden. És annyira kedves... mit tehetek/tegyek?

2017. ápr. 29. 09:52
 1/4 anonim válasza:

Kezdésnek köszönj neki :)

Aztán biztos adódik majd olyan lehetőség hogy oda tudj menni beszélgetni vele. Nem kell nagy dolgokról csak hogy telik a napja vagy mit tervez délutánra, milyen voltna hétvégéje. Semmi nagy dolog :)

2017. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh nagyon köszönöm! ^^ hát a köszönés elég nehézkesen fog menni, de megpróbálom :3
2017. ápr. 29. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak lazán!

Köszönj rá egy széles mosollyal, dicsérd meg a pólóját vagy a cipőjét.A fiúk is szeretik ha bókolnak nekik.

Igen a félénkség az nagyon megnehezítheti egy kapcsolat kezdetét, de elmondom neki csak azoknak jön be a csajozás/pasizás akik merészek.

Ismerek egy olyan bűnronda/bunkó/buta fiút akiben szó szerint semmi jó nincs, de mégis van önbizalma így szerzett magának egy csajt.

Mindent bele!

2017. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj :( figyeljetek, van egy kis gond... mint kiderült, a fiúval a suliban nem igen lehet leállni beszélgetni, de lányokkal csak éves ismeretek után találkozik úgy kettesben. Egyszóval baromi nehéz dolgom van. És már csak másfél hónapom van "megismerni", mivel megy el egy másik suliba. Ahh Jézusom... :'( Annyira reménytelennek érzem a dolgot... meg ugye magamban sem vagyok biztos. Szerintem egy átlagos kinézetű lány vagyok, amivel egy ilyen fiúnál nem sokra mennék. Csakhogy nagyon sok barátom azt mondja, hogy nagyon szép vagyok, meg hogy az osztályból én vagyok a legszebb... emellett még minden nap megkapom azt, hogy "jaj de cuki vagy". Mindenki lát bennem valami eszméletlen aranyosat, csak nem tudom, hogy mit. És áh.. nem tudom mi legyen most. A fiú még nem igazán tudja hogy nézek ki élőben. De a durva visszautasítást várom tőle. Egyébként nagyon köszönöm az eddigi jó tanácsokat! ^^ már csak az a kérdés, hogy a fentiek alapján leírt dolgok után én mit tudok tenni?:) nagyon örülnék a gyors válaszoknaks és akár privátban is szívesen fogadok segítséget, vagy akár tanácsokat! ^^
2017. máj. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!