Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan történt meg az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt meg az első csókotok?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van 1000 ilyen kerdes,de szeretem olvasgatni :D

Hosszú sztorit ha lehet

+hany evesen,fiu vagy lany



2018. febr. 25. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es Válaszoló!

Ahhoz normális fiúk kellenének, nem pedig olyanok akik Facebookon hívják el a lányt moziba. Nehogymár egy lánynak kelljen kezdeményeznie a "romantikáért", amit említettél.

2018. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11-es, egyetértek!!
2018. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11: 9. vagyok és én is egyet értek veled. De az itt leírt sztoriknál még az is sokkal kevésbé gáz,ha valaki facebookon hív el valakit randizni. Lehet máshol nem is lenne lehetősége, persze ,ha van rá mód, akkor élőben kell.
2018. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Legelső csókom még oviban történt.

Emlékszem rá hogy a többiek bújtattak minket, nehogy meglásson minket az óvónéni :)

Nyelves csók volt.

Bár én nem igazán tudtam mi történik :D csak belementem abba, amibe a fiú kért :)

18L

2018. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
18 voltam elmentünk barátnőmmel Retróba, hozzáteszem már régóta szerettem volna hogy megtörténjen de nem volt úgy rá sose alkalom szóval a buliba odahúzott magához egy srác azthittem csak táncolni akar és lekapott tartott kb egy percig szerintem nagyon jó volt legalább is ezt gondoltam addig amég nem volt viszonyítási alapom azóta volt már sokkal jobb csókom is nagyon megbántam hogy ez volt az első mert valami romantikusabbat szerettem volna ez a srác meg nem volt az de igazából egy discoba nem is várhattam mást ezért szerettem volna ha valamelyik ismerőssel történik meg vagy ilyesmi de hát nem így jött össze
2018. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a koleszba jöttem össze meg szeptemberben a barátommal, megkerdezte este felé mikor már sötétedett hogy nem e megyünk ki sétálni, és egy ilyen nagyon szép helyen, ahol ember se volt, szép naplemente volt, nagyon jó volt:) és a koleszba takarodo előtt megegyszer megcsokolt:)) 15l
2018. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem az erdőben történt az első csók. :D
2018. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!