Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nagyon helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nagyon helyes lány, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha nem ismerne akkor tökre bejönnék neki meg tetszenék is neki, de így nem akar velem összejönni...

Mit takar ez?



2018. febr. 27. 17:53
 1/5 Krecc15 ***** válasza:
Túl jól ismer már ahhoz hogy járjatok! :D
2018. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És akkor ebből késöbb nem is lehet semmi?:(

Amúgy a lány a legjobb barátom.

2018. febr. 27. 17:59
 3/5 anonim válasza:
Legjobb barátok vagytok, jóban vagytok már egy ideje, és azalatt végig barátként (friend) tekintett rád. Az agyában minden kapcsolat erre állt be, ezt fejezi ki szavakkal, amikor azt mondja, hogyha nem ismerne, összejönne veled. Nem mondom, hogy lehetetlen változtatni ezen, de mindenképpen nagyon kockázatos, és könnyen a barátság végét is jelentheti.
2018. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi kommenteket:)
2018. febr. 27. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nagyon mélyen megismert, lehet, hogy a baráti kapcsolatot nem akarja felrúgni; vagy az is lehet, hogy annyira jól kiismert, hogy minekutána tisztában van az összes hibáddal, így már nem akar tőled semmit így barátságnál többet. Szóval nem akar veled járni. Lehet az is, hogy már inkább egy testvérként tekint rád, mint ellenkező neműként. És ezért nem tudná elképzelni, hogy járjatok. Szal nem akar veled járni, legalábbis egyelőre tuti nem. Én egyébként később még látok esélyt ilyesmire, szerintem elképzelhető, hogy később még járni fogtok, de most ő megmondta, hogy tuti nem. Jelen állás szerint ez van, aztán még, hogy mit hoz a jövő. Ha tényleg nagyon jóban vagytok, én el tudnám képzelni, hogy legyen közöttetek valami barátságon túli, párkapcsolati dolog is. De nemtom, én amúgy úgy képzelem, hogy amikor már máshol tanultok, és nem vagytok napi szinten kapcsolatban egymással; és még lehet , hogy esetleg érni, változni is fogtok, én ezt nem tudom, hogy most hol/hogy álltok. Lehet, hogy majd ő is máshogy áll ezekhez a dolgokhoz, vagy esetleg a te álláspontod, látásmódod változik meg; vagy nemtom, eddigre már lehet, hogy mindkettőtöknek lesz másvalakije; és akkor azért nem állnátok már össze.
2018. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!