Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell nyiltnak lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell nyiltnak lenni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindent beszeljunk meg vagy inkabb csak ami fontos.Elmeseljem mi tortent a baratnoimmel meg velem az adott napon vagy ne mert ugy se kivncsi ra? Bocsi nem volt meg soha senkim nem vagyok tapasztalt az ilyenekbe 14/L

2018. márc. 1. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami jól esik, azt oszd meg vele, szerintem nem kell ezt megtervezni, az úgyis jön magától. Szóval amit jól esik vele megosztani, elétárni, azt mondd el. És őt is hallgasd meg.
2018. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Ne szexelj négerekkel!
2018. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kellene megbeszélni, én pl. elvárom, hogy mindenről beszéljünk a párommal, ami csak eszünkbe jut, de vannak akik úgy vannak együtt, hogy alig tudnak valamit egymásról. Embere válogatja. :)
2018. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!