Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, szerintetek kifizetőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek kifizetődő-e egy kapcsolatban teljesen őszintének, odaadónak, önzetlennek, nyíltnak lenni egy nővel? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatok eddig azokban a kapcsolataitokban, amelyben teljesen őszinték, nyíltak, bizalomtól dagadó keblűek voltatok? Megérte? Érdemes teljesen beleélni magunkat egy kapcsolatba? Az összes létező titkaitokat megosztottátok a nővel? Rá mertétek bízni a legféltettebb titkaitokat is?
2014. máj. 6. 02:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1× voltam így, azóta se találtam hozzá foghatót.
2014. máj. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerettem volna többször is, de nem jött össze még :P

Hazudni meg nem akarok senkinek, nem is tudnék elképzelni úgy kapcsolatot.

2014. máj. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen megérte, mert sokkal erősebb és tartalmasabb egy ilyen kapcsolat. És nem, természetesen mindenki őrizget titkokat, ez így van rendjén. Persze ez alatt nem megcsalás stb. értendő, hanem csak simán titkok. Képzeljétek el mi lenne, ha minden ember csupán egyetlen napig mindig színtiszta igazat beszélne.
2014. máj. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jo volna. Kár hogy az emerek nem igy gondolják.
2014. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

nem éri meg


99%-uk vissza fog ezzel élni. emberek, és mint ilyenek ők is aljasok.

2014. máj. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Addig éri meg, amig nem csinálsz olyasmit, amivel a másikat megbánthatod. Utána jobb a kegyes hazugság.
2014. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem létezik kegyes hazugság
2014. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor érdemes, ha másik méltó a bizalomra.


Ahhoz meg idő kell, hogy megismerd annyira, hogy el tudd dönteni, hogy érdemes-e a bizalmadra, és arra, hogy nagyon személyes, bensőséges dolgokat ossz meg vele magadról, anélkül, hogy attól kéne tartanod, hogy egyszer esetleg visszaélhet ezzel - ugyanúgy, mint bármilyen más emberi kapcsolat esetén is.


Én például mindig figyelmeztető jelnek tekintem, és bekapcsol nálam a "vészvillogó", ha valaki (legyen az munkatárs, szomszéd, potenciális partner, bárki) olyan személyes dolgokat mond el nekem másokról a hátuk mögött, ami nem tartozik rám. Ilyenkor tisztában vagyok vele, hogy velem pont ugyanígy megtenné adandó alkalommal.


Én nem az őszinteség hiányának, hanem megfontoltságnak tartom, ha addíg, amíg ki nem alakul valakivel a kölcsönös bizalom, nem osztok meg vele személyesebb, a privát szférámba tartozó dolgokat.

2014. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, ezt eddig 1 darab nő se értékelte. Nem néztem ki jól, nem vagyok kőgazdag se, tehát szar pasi vagyok. Az őszinteséget, bizalmat, odaadást telibe leszarták, ennyit róluk.
2014. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 WheneverYouWant ***** válasza:
A kapcsolat elején illetve az ismerkedés alatt nem ajánlatos.. őszintének kell lenni ott is de néha titokzatosnak és néha önzőnek is.. különben unalmas leszel a nő számára. A kapcsolat későbbi részében teljesen jók ezek a tulajdonságok.
2014. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!