Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A túlsúllyal rendelkező nők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúllyal rendelkező nők személyisége mennyire más mint a vékony nőké?

Figyelt kérdés

Olyan belső tulajdonságra gondolok ami abból adódik, hogy duci vagy az ilyen nők nagy részére jellemzőnek tartjátok.


Több ezzel a témával kapcsolatos kérdés alatt is olvastam hogy rengeteg fiúnak az ilyen nők jönnek be. Az lenne a kérdésem hozzájuk, hogy nekik a kövér nők csak ezen tulajdonságuk miatt tetszenek vagy van valamilyen más oka is?


Bocsánat ha butaságot kérdeztem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.



2018. márc. 2. 19:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Bocs de szerintem ez nagyon nagy @#&*#@#& . Maximum azt tudnam mondani hogy kevesebb az onbizalmuk altalaban de attol hogy egy no tobb felesleggel rendelkezik mint egy masik nem teszi ot massa
2018. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%

Túlsúlyos vagyok.

Nekiálltam változtatni, de előtte is kiálltam magamért, határozott, bátor, vicces, jókedvű, aranyos, másokat bátorító voltam. Most is ilyen vagyok, nem is értem miért kéne visszahúzodni csak mert duci. Én szeretem, hogy nagy a szám és nem vagyok félénk. Semmi pénzért nem lennék ilyen.

2019. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
A duci csajok erősebbnek képzelik magukat,legalább is amíg egyszer megnem lepődnek.
2019. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#13 Hogy érted hogy erősebbnek? Fizikailag vagy lelkileg?
2019. dec. 18. 17:08
 15/29 anonim ***** válasza:
61%
Fizikailag.
2019. dec. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Sűrűn félénkebbek mint a szebb alakkal rendelkező lányok( és talán mondhatni hogy mint a szebbek de ez nem csak az alakon múlik) visszafogottabbak, magukban értelmesebbnek gondolják magukat a szebb lányoknál (sűrűn) féltékenyebbek, ragaszkodóbbak, nehezebben találnak számukra tökéletes párt. Ez az átlag legalábbis, amit én észrevettem, viszont ismerek olyan "kövérebb" lányt akinek kifejezetten jól áll a túlsúly, és nagy a szája van önbizalmba rendkívül vicces személyiség és szeretnivaló. Tényleg nem teljesen a külső adja a személyiséget( nem teljesen de nagy mértékben hozzájárúl egyébként).
2020. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Én egy túlsúlyos lány vagyok. A baráti körömben rajtam kívül mindenki elég vékony és csinos. Én azt vettem észre hogy nekik sokkal több önbizalmuk van, bátrabbak és nem annyira visszafogottak mint én.

(De ez persze lehet csak nálunk van így és ez nagyon általánosítás.) 18/L

2020. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy nekem mindegyik túlsúlyos lány ismerősöm nagy szájú.Úgy konkrétan sokkal hangosabbak,mint az átlag.Persze,az emberek attól is formálódnak,hogy mit élnek át.Viszont mindenki máshogy éli meg,így ez a kérdés hülyeség.
2020. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre h a túlsúlyos önbizalommal teli csajoknál nincs szexibb. De olyan szerintem nincs h kulso tulajdonságok miatt a belső változik,max általában a magabiztosság.
2020. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én túlsúlyos lányoknál sokszor vettem észre azt, hogy naponta legalább egyszer szóba hozza a saját testsúlyát. Poénkodik vele vagy valahogyan kifejezi, hogy ő emiatt érzi magát kevésbé értékesnek.

Ez idegesítő, mert nem tudok rá normálisan reagálni. Ha belemegyek a poénba és rákontrázok, hogy igen tényleg fogyhatnál, akkor bunkó vagyok, ha nem reagálok rá, akkor az a baj. Ha meg azt mondom rá, hogy nem is vagy kövér, akkor meg hazudok. Na most melyik a jó megoldás? -.-

2020. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!