Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A túlsúllyal rendelkező nők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúllyal rendelkező nők személyisége mennyire más mint a vékony nőké?

Figyelt kérdés

Olyan belső tulajdonságra gondolok ami abból adódik, hogy duci vagy az ilyen nők nagy részére jellemzőnek tartjátok.


Több ezzel a témával kapcsolatos kérdés alatt is olvastam hogy rengeteg fiúnak az ilyen nők jönnek be. Az lenne a kérdésem hozzájuk, hogy nekik a kövér nők csak ezen tulajdonságuk miatt tetszenek vagy van valamilyen más oka is?


Bocsánat ha butaságot kérdeztem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.



2018. márc. 2. 19:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
78%
ugyanolyanok, csak van hogy emiatt kisebb az önbizalmuk
2020. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%
Annyi a különbség,hogy ők ahogy felettem is írták,általában visszafogottabbak és nagyobb esélyel lesznek depresstiósak gondolom.
2020. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy külső tulajdonság alapján nem lejet leírni egy ember személyiséget. Persze mondják hogy a túlsúlyos ducibb lányoknak kevesebb az önbizalmuk de én például egy ilyet sem ismerek. Ez szerintem emberfüggő és ennyi alapján nem lehet leírni milyenek lehetnek valaki belső tulajdonságai
2020. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
88%
Nem lehet általánosítani az emberek tulajdonságait testsúly alapján
2020. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21%
A kövérek általában nagyképűek, beképzeltebbek.
2020. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
88%
Túlsúlyos lány vagyok, kifejezetten visszahúzódó és félénk, de ez nem csak a túlsúlyom miatt van, egyszerűen ilyen a személyiségem. De nem lehet általánosítani, minden személyiség más. 16/L
2020. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
28%
Viccesebbek kedvesebbek h oket is szeressek vmiert
2020. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
72%
Egy ember személyiségét nem lehet a testalkata alapján megítélni.
2020. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, álljon meg a menet, a nagyszájúság nem alkatból, hanem valami korábbi előre megfontolt bántalmazásból/bullyingből fakad legtöbb esetben vagy felvett szokásból. Én 9-ben nagyon nagyszájú voltam mert előtte 8-éven keresztül ki voltam közösítve és mivel a szép és csúnyaszó nem használt, kipróbáltam a pofozkodást. Ez az egyetlen dolog volt ami bevált annyira, hogy békén hagyjanak. (Meg a fejhallgató meg a könyv) Hozzáteszem nem konkrétan az alkatom miatt piszkáltak.

9-be már azt is szóvátették, mert valahol a telt alkat meg a kemény-kötésű között egyensúlyoztam, és néhány felsőbbéves a kerek arcom miatt már lekövérezett. De ezzel egy időben pasim is lett (ilyen kis cuki rózsaszín első szerelem) akitől viszont azt kaptam vissza, hogy milyen hülyeség már ha valaki olyanra lefogy mint a barbi modellek, akikért kb az egész suli csorgatta a nyálát. (hozzátenném elég sportos srácról van szó)

Néha egyik nap tök kövérnek érzem magam, semmi nem áll jól, máskor meg olyan kedvem van, akkor tökre hot-nak érzem magam, és tényleg azt vettem észre másokon meg magamon is, hogy ha az emberen látszik hogy szereti magát, akkor hatványozottan kellemesebb ránézni, beszélni vele.

Hozzátenném ez a "lelkileg többet érek" dolog egy ló túloldalára esése annak, hogy aki ducibb és nem mindenki a seggét bámulja, azok könnyebben ismerkednek, könnyebben barátkoznak másokkal félreértések nélkül. A vékonyabb barátnőimnél azt vettem észre hogy sokan (szóval nem mindenki) elég felületesen ismerkedik és nem képes észrevenni, hogy milyen elragadó személyisége is van a cingár kocka srácnak, annak a pattanásos arcú félénk gyereknek, vagy milyen intelligens humora van annak a duci srácnak, mert lássuk be, egy "bombázó" alakkal olykor nehéz lehet félreértések nélkül ismerkedni, tehát ha odamegy Lö Koczka Sanyika beszélgetni, mindjárt azt hiszi Lö Bombaseggű Barbara, hogy a lúzer Sanyika perverz dolgokat akar. Minden ilyen dolognak két oldala van (ha nem több) és nem lehet ezeket úgy beskatulyázni, hogy "a duci lányok nagyszájúak/félénkek" vagy hogy "a hosszú lábú szépségek bátrabbak" Nem ez határozza meg ki milyen, hanem többnyire az, hogy általánosba, meg gimibe milyen fogadtatás érte.

VALAMINT a testsúly abszolúte nem arányos az IQ-val. Ezt jó lenne észben tartani.

2020. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!