Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam ittasan pénteken egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam ittasan pénteken egy lányra aki meseszép szerintem. Mit csinaljak vagy hogyan? (Teljes lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A történet annyi, hogy van egy lány majdnem napi szinten látom, vagy legalább is elég sokat látom reggelenet a buszon (egy városban tanulunk). A lány olyan, hogyha elemész melette az úton, így kb annyit tudsz mondani hogy Wow. Szilveszterkor irtam neki (ittasan), hogy szerintem gyönyörű meg, hogy nem érdemelne meg bal****okat. Ő ilyen nagyon szűk szavakba visszairt. (Wao..stb)

Utann 1 honappal irtam neki, hogy közbe meg öszinte voltam. Most meg megint irtem neki, de szinte semmire sem emlekszek, masnap irtem neki (józanul), hogy ne haragudjon, meg szerinte tenxleg szép, meg gyönyörű, parszor leparasztoztam magam, meg megmondtam mekkora farok vagyok. Ő megköszönte amit mondta és ezzel ennyi. (Mármint a dicsérést) es most valahogy olyan furcsán érzem maga, azóta ezen kattogok. Nem volt még kapcsolatom, nem is nagyon hajlok felé, de benne nagxon megfogott valami. Szerintetek mennyire járattam le magam, meg menyire vagyok gyökér? 17/f (én) 17/l (a lány) előri is köszönöm.



#lány #szép #gyönyörű #ittasság #meseszép #lehetnemkelletvolna #szeintemelronottam
2018. márc. 4. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek után nem nagyon fog téged komolyan venni,nem fog felfigyelni rád.

Egyrészt azért,mert annyira leittad magad,a másik pedig,hogy a lányok nagy része nem kedveli,ha üzenetben írják meg nekik,hogy szeretlek,vagy hogy gyönyörű vagy stb.

Legfeljebb élőben,rendesen és kedvesen közelíts hozzá,de nem adok rá sok esélyt.

És töröljed a beszélgetésedet,hogy véletlenül se írj neki újra részegen.

2018. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem azt hiszi, hogy te alkoholista vagy, hogy állandóan csak akkor írsz rá, ha be vagy b-szva...
2018. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Életemben elöször éreztem ilyet és elszúrtem. Gratulálok magamnak. Nem is akarok többet ilyet érezni ( egyszerre jó és rossz.) (Ui: nem szerettem bele mivel nem is ismerem)
2018. márc. 4. 13:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehet ha akarnám se tudom visszacsinálni?
2018. márc. 4. 18:58
 5/5 anonim válasza:

Mi lett azóta?

Ilyen szituációban ha te tetszenél a lánynak, akkor valószínűleg annak jelét adná, valamilyen formában. Ha nem tetszel neki, akkor kényszeredetten reagál rá valamit, hogy ne legyen bunkó, pl megköszöni. De ha nagyon félénk típus, akkor a visszafogott válasz mögött lehet még vmi remény.

Ilyen helyzetben rontani már nincs min, meg kell kérdezni kereken, hogy van e kedve találkozni.

2018. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!