Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit csináljak? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást több mint fél éve és 2 hónapja együtt vagyunk.

szépen lassan haladtunk eddig (franciázás, egy kis tapi)

de tegnap már benyúlt a bugyimba. Nem engedtem neki, hogy tovább menjünk, mert nem ezzel szerintem felgyorsulnálnak a dolgok és szexre is előbb kerülne sor. Megmondtam neki, hogy 5-6 hónapot várni szeretnék. Ha túl korán engednék ebből nagyon r_bancnak érezném magam..

Szerintetek? Pettinget engedjem? Beszéltem már vele erről, hogy tényleg csak 5-6 hónap után szeretném. Nem lenne elege, hogy sok ideig csak pettingelünk?

16 l és 16 f



2018. márc. 4. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem hagyod, hogy odanyúljon, akkor hidd el nekem, hogy ti még nem franciáztatok. :D


Amúgy ha tudnád, milyen jó elélvezni, akkor engednéd neki. De ezt nem azért mondom, hogy engedd, hanem csakúgy.


Csak akkor engedd neki, ha te úgy érzed. Mindegy, hogy mennyi idő után. Nem a hónapok számítanak.

2018. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor engedd neki,ha te készen állsz,s ha ez 6 hónap múlva sem jön el,akkor várj még. Nem kell elsietni!


#1 gondolom francia csókra gondolt.

2018. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2 hónap alatt te semmit ne engedj neki.

Csak egy kislány vagy még, a ribantsz kislány sokkal rosszabbul hangzana. 2 hónap alatt hogy jutnak el ilyen gyerekek odáig,hogy már a nemi szerveiket mutogatják egy másiknak, hihetetlen.

Szerintem kérdezd meg anyukád,mit szólna hozzá,ha kinyalnák a kislányát.

2018. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, a csókra gondoltam, ne haragudjatok :D

#3 pont ellenkezőleg. nem jutottunk el addig, de most őszintén, te megkérdeznéd ebben a korban anyukádat erről?

Leültünk, beszéltünk erről a témáról, de ezt konkrétan nem szeretném az ő orrára kötni

2018. márc. 4. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

#4: Nem jutottatok el odáig, de nem is kell. Gyerek vagy, 2 lófax hónap kapcsolat után mesztelenül izgatnád magad egy kanos hormonbombával, aki alig várja,hogy rádvesse magát.

Nem beszélném meg anyukámmal, de ha te lennél a lányod, büszke lennél magadra? Azt javasolnád egy 16 éves gyereknek,hogy csináld cska nyugodtan, egyszer élünk? Nem.

2018. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 korainak tartja mind a sexet mind a pettinget. S ebben meg is értem,de persze nem tílthatun el tőle,s nem is ez a célunk,hanem,hogy ne tégy olyant, amit megbánnál. Korodbeliek zöme már rég nem szűz,és voltak akiket kihasználtak,többnyire ettől akarunk megóvni,meg lehet,hogy neked nem tűnik korainak,de hidd el,nem maradsz le semmiről,ha vársz vele,míg komoly kapcsolatod nem lesz.
2018. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szexet már elég régóta sz betűvel írják. Ugyanis honosodott jövevényszó, nem idegen szó.
2018. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!