Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg szüleimet hogy elengedjenek az egyik barátom szülinapi bulijára?

Figyelt kérdés
Még nem voltam buliban nem is szeretek ilyen helyekre menni de a barátom és így elmennék de nem tudjam hogy mondjam el. Ha elmegyek valahova rögtön az van hogy egy korty alkoholt sem ihatok, de nem mintha hiányozna nekem de egy buliban azért mindenki iszik egy keveset legalább.
2018. márc. 4. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Ne utánozd a többit. Idősebb korodban megbánhatod, hogy milyen hülye voltál akkor, hogy ittál csak, mert ez a 'normális' manapság. Rohadt nagy szégyen, amikor egy kislányt alig tudnak haza vonszolni, mert leitta magát. Légy büszke a szüleidre, hogy így nevelnek.
2018. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

szerintem hülyeség, és ettől egyáltalán nem jó szülők, hogy nem engednek el...az meg más dolog, hogy iszol-e vagy nem. én is eljárkáltam, aztán nagyon ritkán ittam...nem muszájból, hanem amikor jól esett. gondolom el tudod dönteni, mikor esik jól.


és nem ezt bánnád meg, ha esetleg 1x a sárga földig is leinnád magad, hanem azt, hogy amikor visszagondolsz majd 25 évesen, hogy gyakorlatilag tök unalmas volt a fiatalkorod, mindenből kimaradtál, mert szüleid nem engedték.

2018. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!