Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek egyedül 200km-re, hogy találkozzak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A barátnőm 200km-re lakik és szeretnénk találkozni először.A szüleim nem nagyon engednek el egyedül Debrecenbe😞.A lány és én is nagyon szeretnénk találkozni.Több óra telefonhívás és több mint 20000 üzenet és postai ajándék van mögöttünk és már beleőrülünk egymás hiányába😔.Tudnátok segíteni hogy a szüleimet hogyan vegyem valahogyan rá hogy elenvedjenek?

Mind a ketten 14 évesek vagyunk.

Negatív kommenteket tudnátok mellőzni, mert NAGYON FONTOS LENNE.

Köszönöm ha elolvastad.😞



2017. ápr. 23. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szeretnél elmenni Debrecenbe, hogy még aznap haza is mész?

A leírtak alapján úgy gondolom, hogy hamarosan el fogsz menni hozzá engedéllyel vagy anélkül. De jobb lenne engedéllyel. Mondd el a szüleidnek azt, amit ide leírtál. Ők is voltak fiatalok, biztosan megértik. Persze biztosan fognak aggódni miattad, de hát lassan felnőtt vagy és hozzá kell majd szokniuk.

Azt értem, hogy a lánnyal kettesben szeretnél találkozni, de az nem lehetne megoldás, hogy a szüleiddel elmentek Debrecenbe és addig ők elfoglalják maguk valahogy (állatkert, városnézés) és akkor te meg találkozhatsz a lánnyal?

Remélem élőben is tetszeni fogtok egymásnak.

Sok sikert a távkapcsolathoz!

(Nekem 2 hétig ment. Barátnőmnek 1 évig, majd kiköltözött Svájcba a sráchoz.)

2017. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Figyelj! A szüleid teljesen jogosan nem engednek, hiszen féltenek. Szerintem te se engednéd el a gyerekedet ilyen fiatalon ennyire messzire, ráadásul egyedül.

Én 16 éves vagyok és mai napig nem szeretek egyedül utazgatni messzire, mert megtörtént már nem egyszer, hogy idegen emberek nagyon feltűnően követtek, bámultak és az egyik odajött és megkérdezte, hogy nem-e lenne kedvem vele.... na érted. Leráztam, majd folyamatosan követett. Nagyon megijedtem tőle. Mivan, ha egy rosszabb természetű emberrel találkozol?

Nem akarlak lebeszélni, de még szerintem ehhez fiatal vagy. Ha nagyon menni szeretnél, jó tanácsként és tapasztalatból mondom, hogy ne egyedül menj! :)

2017. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Értem,és mégis mit csinálsz a kislánnyal te kisfiú egy napig?Mert ugye nem hetekig leszel ott,hanem max havonta egy napra,akkor mi lesz?Dūgtok,aztán tovább csevegtem messengeren?ez kapcsolat 2 kiskamasznak?
2017. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg kérd meg egyik szülődet, hogy menjen el veled, és amíg te a lánnyal vagy, ő elfoglalja magát.


Én 17 éves lány vagyok, 2 éve távkapcsolatban a 24 éves párommal, szintén 200 km van köztünk. Eddig még csak 2x voltam fent náluk, egyszer 10 percre, aztán fél órára, addig anyám elvolt, de nem engedett ott maradni tovább.

2017. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!