Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fog történni? Mire számitsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni? Mire számitsak? Meg menthető még ez?

Figyelt kérdés
Harom napja veszekszunk iagazabol a lenyeg hogy beszeltunk es kerdezte mit csinalok a hetvegen mondtam hogy megyek ide meg oda es mondta hogy akkor mindegy. Na a lenyeg hogy talakozni akart azota viszont csak vita van. Ma suliban elment mellettem levegonek nezett kijott a kapunk elment mellettem indultunk y szemellyel es megaltunk koszontem neki d enem is figxelt ra e sutanna kiabalt hogy itt is hagysz mondtam hogy igen mert sietek es nem is foglalkozol velem . Hataertem irtam neki. O odament a legjobb baratnomhoz es beszelt vele majd messengeren fojtattak. Kozben batratnommel telefonaltam es mondta hogx mit ir . Azt mondta neha teher vagyok szamara es hogy o szeret de hogy en nem kozeledek fele . Pedig ez nem igaz azt mondta nem koszonom kerulom amikor ez pont forditva van cska nem vallja be sajat maganak. Szoba jott a beszelgetes soran a szakitas kozben en is irtam neki persze nem valaszolt az uzenetekre.brnom kerte hogy beszeljuk meg irtam neki hogy holnap beszeljunk konyorogtem es vegul azt mondta hogx oke beszeljunk. Felek hogy mi fog tortenni ez az elso kapcsolatom es meg nme volt ilyenben reszem 1 honapja leszunk egyutt holnap de 1,5 eve beszelgetunk talalkozgatubk igazabol. Szerintetek mit kellene tennem mi lenne a jo? Eleg torekeny lany vagyok ugy hogy meg ettol is felek

2018. márc. 5. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szerelmesnek érzed magad,akkor mond neki,hogy igazából nem akarsz szakítani csak meg kéne beszêlni ezt a viselkedést,mind a kettőtöknek.

Ha nem vagy az akkor szakítsatok,mert felesleges nyűglődés így.

2018. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar mondtam neki msot azt mondta gondolkozik hogx fog e velem beszelni holnap meg hogx hogx dontott en szeretem ot
2018. márc. 5. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy gondolokodik,hogy fog-e veles beszélni? Azért ne essen már át a ló túloldalára.

Te se enegedd, hogy hülyének nézzen

2018. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!