Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam a barátomnak hogy a barátnője folyamtosan ilyet ír? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomnak van egy barátnője aki engem zaklat. Folyamatosan azt írja kipróbálna az ágyban meg összejönne velem. Én midezt megtenném ha nem a barátom barátnője lenne. Én egyébként írom neki hogy nem akarok tőle semmit mert a barátomnak a csaja. Egébként 16 éves a barátnője és ő is 16 és én majd ebben az évben leszek 16.
2018. febr. 28. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki!!! (akar fotót is csinálhatnál a beszélgetésről, hogy legyen bizonyíték, nehogy aztán meghazudtoljon a haverod)
2018. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első szerintem tökéletesen leirta, nehogy bedőlj egy ilyen buta p**cának.


1 hónapja pont egy ilyen helyzetben voltam, folyamatosan irogatott a haverom csaja...feldobtam neki a témát, hogy mi lenne ha eljönne egy körre tesztként erre igent mondott.


Viszont éreztem, hogy szar van a palacsintába, ezért kitöröltem az üzeneteinket az ő részéről is meg az enyémről is.


Utána egyből megsértődött meg letörölt ismerősnek+a barátságomat is elprobálta rontani a sráccal...szóval egyértelmu volt a célja, csak sajnos nem jött össze neki a féltékennyé tevés.


Egy dugás nem ér annyit, hogy utána kitudja milyen bajod legyen belőle. A mérlegelés a tiéd, nekem volt okom nemet mondani...

2018. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szar van a palacsintában?! XD
2018. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!