Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ellen tudok valamit tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés

Jópár évvel ezelőtt éreztem disney filmekben szereplő pasik iránt.

Szerelmiérzést éreztem, de az nem az volt, valójában csak tovább képzeltem a dolgokat és rajongtam értük.

Mostanában elég sokszor visszautasítottak, így nem tudok szerelmi érzést érezni.Tetszés érzés is általában egy-két napig tart mostanság, tehát ez amolyan fellángolásnak nevezhető...

Viszont nagyon nem értem hogy a mai napon egy régi kedvenc disney sorozatot megnéztem és tetszett a hangja is és helyesnek találom a pasit, viszont úgy érzem hogy ez kezd megint átmenni ilyen túlzott rajongásba mert olyan mintha érezném azta kis fellángolást, pedig egyáltalán nem ismerem és már régen nem így néz ki...

Nem szeretnék róla fantáziálni...

Ezért szeretném kérni a segítségeteket.

Normális válaszokat szeretnék kérni!

16/L


2018. márc. 9. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális hogy valakinek legyen egy ilyen kis rajongása. Nálam is volt ilyen, és én nem hagytam hogy megőrítsen, mert belül tudtam hogy úgysem fogom valószínűleg megismerni semelyik srácot sem. Próbálj meg csak úgy gondolni rájuk mint egy helyes srác, semmi több.
2018. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2018. márc. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!