Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már több, mint egy éve folyamatosan beszélek, személyesen és chaten is.(Egy suliba járunk.) Nagyon szoros kapcsolat alakult ki köztünk mindent megosztunk egymással, viszont az utóbbi időben észrevettem hogy többet érzek iránta, mint barátság. Még kb. egy hónapja elhívott korizni, de sajnos nem tudtam elmenni, azt mondta semmi baj, majd máskor elmegyünk. Megörültem, ezt pozitív jelnek vettem, hátha én is érdeklem... Aztán pár napra rá elkezdett nekem mesélni egy lányról, akit megismert és eleinte nem is mondta hogy tetszik neki, de múlt héten összejöttek. Nagyon összetörtem emiatt, mert azt gondoltam esetleg én is tetszhetek neki, de mégsem. Azóta ugyan úgy folytatjuk a beszélgetést, de észrevettem hogy direkt sokat emlegeti a lányt, meg olyanokat ír, mint pl. "Xy-nal voltam és összebújtunk." Vagy "segítettem xy-nak, mert nem ment neki a fizika házi." Ráadásul néha teljesen összeegyeztethetetlen dolgokat mond, amik nekem kamunak pl. ugyan azt a történetet két mondattal később már valamiben megváltoztatja meg ilyenek. Lehetséges, hogy direkt azért jött össze a lánnyal, hogy idegesítsen? Szerintem nem is illenek össze, ami a személyiségüket illeti, a csaj elég menőnek számít, sok pasija volt már, bulizós, cigizik is, a fiú meg visszahúzódóbb, de nagyon kedves és nem ilyen partyarc... Nem is értem hogy jöhettek össze, de nem akarok beleszólni, mert akkor lehet kényelmetlenül érezné magát.Szóval mit tehetnék, hogy kiverjem a fejemből? Mert tényleg jóban vagyunk, és ha boldog, akkor nem akarom tönkretenni a kapcsolatát, csak nem tudom mire jó ez az egész...

15/l



2017. jan. 23. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akkor még nem akarta felhozni a lányt mert nem volt benne biztos hogy összejönnek.

A legjobb baátod maradjon csak a legjobb barátod akivel megbeszéled a mindennapi dogokat.De ezt semmiféle képpen ne mond el neki hogy mit érzel iránta mert lehet elromlik a jó barátságotok.Elfelejteni úgy tudod hogy keresel másik korodbeli fiút.Találsz valakit aki szimpatikus, kezdj el vele beszélgetni, majd ha egyre többet beszélgetsz vele megfog tetszeni.Ettől függetlenül beszélhetsz a legjobb barátoddal de most ne annyit mint eddig.Ha bulizós vagy akkor menj el bulizni, ott is lehet fiúkat szerezni.Ha leköt egy fiú figyelme akkor biztosan kiszeretsz a legjobb barátodból.Ugyanis szerintem azért vagy a legjob barátodba belehabarodva mint sokan mások mert sokat beszélgettek, megértitek egymást, segítetek egymásnak akármi van, figyel rád.Sok fiúba megtalálhatod még ezeket.:)

2017. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked örömet okoz, hogy lelki szemetes lehetsz, és esetleg, talán, valamikor még "átmeneti" barátnőnek is jó leszel, ha éppen nincsen jobb, akkor maradhattok "barátok". Ha viszont már eljutottál arra a szintre, hogy kezdesz többet érezni barátságnál, akkor abból csak konfliktus lesz később. Ha bevallod, azért nem fog működni tovább a dolog, ha pedig magadban tartod, akkor csak szenvedni fogsz. Ezért szerintem jobban járnál, ha teljesen megszakítanád a kapcsolatot, és keresnél mást magadnak. Egyébként pedig ha valaki folyamatosan hazudozik, és érzelmileg manipulál, az barátnak is elég érdekes.
2017. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet feltűnt neki,hogy tetszik neked és ezzel/ezekkel akart célozni. És a fiúk tudnak néha bunkók lenni,túlreagálni a dolgot,sértőbb dolgokat tenni a lányokkal (tisztelet a kivételnek). Én keresnék valaki mást a helyedben és elmondanám a srácnak hogy nem tetszik.
2017. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!