Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a legjobb baratomnak hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés
Szeretem de baratsagunkat meg nem szeretnem tonkretenni... 16/L

2017. jan. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kèrdèsed egyszerű, de a válasz korántsem az. Nem tudom, hogy milyen mèly, ès règi barátságról van szó, de vèlemènyem szerint burkoltan megmondhatnád neki, hogy szereted. Itt arra gondolok, hogy szèpen, lassan adagolva mond meg, hogy tetszik neked. Ha ő ezt nem viszonozza, ès kijelenti, hogy nem vagytok barátok, nem akar látni ilyesmi, akkor gondolkoznèk el rajta, hogy talán nem is volt igazi barátom.. Ha velem törtènne hasonló, (már ha lennènek lánybarátaim) akkor èn biztosan èrtèkelnèm a lány törekvèsèt, ès èletem vègèig tisztelnèm, ès szeretnèm! Mert szerintem ha már egyszer a legjobb barátodnak hívod, ès szereted, akkor ennèl erősebb kötelèk nem is kell. De hát ez èn vagyok, nem ismerem a barátodat, de ha neki is hasonló a felfogása mint nekem, akkor ugyan így cselekszik! Kívánom neked, hogy sikerüljön az, amit vèghez akarsz vinni, ès ne èrjen csalódás! :) 16/F
2017. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huhh, sajnos nekem is volt ilyen ,hogy a lány barátom, belém szeretett ,szépen letisztáztuk ,hogy barátok maradunk, de ezek után több szituációban is éreztem ,hogy nem lépett túl az érzésein. Azóta halványul a kapcsolatunk ,lassan lehet ,hogy a hosszú barátságnak is vége. Én,ha kedvesebb voltam vele ,akkor félreértette, csupán baráti gesztusok voltak... De nem tudom ,hogy a te helyzeted milyen, kicsit írhattál volna több adatot/infót ,mert így csak általános választ tudtam adni.
2017. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmiképp! max ha annó az elején te kezdeményezted a beszélgetést, stb. amúgy nem biztos, hogy jó ötlet, mert ezeknek általában az a vége, hogy a másik fél vagy megharagszik, vagy másképp áll majd hozzád, szerintem nem éri meg, de ez csak saját vélemény :)
2017. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyulai Dávid Dániel válasza:
Én azt mondom neked, hogy hallgass a szívedre. Ahogy a többiek is leírták, nem ismerjük. Te igen. Te tudod, vagy legalább is sejted, hogy miként reagálna. Tudom, hogy jól fogsz dönteni. Bármi is legyen, az élet akkor is megy tovább. Tudod szerintem minden okkal történik. Lehet hogy része kell hogy legyen az életednek, de nem biztos hogy életed végéig. Szóval hallgass a szívedre, ez a legfontosabb!
2017. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!