Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azért ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért ilyen rendes velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik (tudja) és van egy testvére, aki a lánynál és nálam is 1 (vagy 2) évvel idősebb és amikor meglát a testvére engem akkor mindig odajön hozzám beszélgetni meg ilyenek (barátok vagyunk).Szerintetek tudja, hogy a húga tetszik nekem?

2018. márc. 15. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ki akarja deríteni milyen srác vagy és majd amit hallott tőled azt elmondja a húgának.
2018. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul. Te csak azokkal vagy rendes, allsz le baratkozni, akikrol tudod, hogy kedvelik az XY-t?

Nem lehet tavolrol, ismeretlenul megmondani, hogy mit tud a lany, vagy mit nem, de kicsit tulgondolod a dolgot. En nem beszelgetnek valakivel csak azert, mert tudnam, hogy bejon neki a hugom.

Ha valakivel beszelek, az azert van, mert jofejnek tartom, vagy, mert eppen kedvem van, ilyen egyszeru.

2018. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szasza212 ***** válasza:
Azt írtad hogy barátok vagytok, akkor miért ne beszélgetne veled? Tényleg ne gondold túl, ez éppen annyira lehet az, aminek gondolod, mint amennyire nem. De inkább nem. :)
2018. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es lehet igazad van :D De az 1-es is jó dolgot mondott :D
2018. márc. 15. 12:54
 5/6 A kérdező kommentje:
De csak azért gondoltam erre, mert amióta tudja a lány, hogy tetszik nekem, azóta barátkozik velem a tesója :D
2018. márc. 15. 12:57
 6/6 A kérdező kommentje:
De attól még valószínűleg nem ezért barátkozik velem :D Szóval ment mindenkinek a zöld
2018. márc. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!