Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy sose kezdemé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy sose kezdeményez beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel pár hónapja ismerkedtem meg, napi szinten 2-3 órákat simán elchatelünk, mindig van közös témánk. De ha egyszer abbamarad a beszélgetés, ha én nem írok rá akkor nem történik semmi sem. Nem tudom eldönteni, hogy ennyire nem érdeklem, untatom, vagy csak ilyen szinten fél kezdeményezni. De ha ráírok, akkor megint elvagyunk 1 hétig úgy, hogy napi több órát beszélgetünk. Valaki találkozott már ilyennel?

2018. márc. 16. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Naná.. nálam is ez volt/van :D rá írok egy bizonyos női személyiségre,tök jól elvagyunk De csak a messengeren.. Ja és ami a legfontosabb. A csaj soha nem ír rám először..mindig nekem kelledt.. Nemtudom miért.. talán mert túl büszkének tartja magát hogy a pasi irjon először.. Közben nem úgy van az.. Ez csak írás..chatelések.. Attól még a világ nem dől össze hogyha legalább 1-szer ő írna..Attól még nem lesz a csajból ku..a ha ő ír először
2018. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nos azóta kiderült már ennek miértje?
2018. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!