Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jön a karácsony és most...

Rákocka kérdése:

Jön a karácsony és most ünnepelem először barátommal, csak az a baj h semmi jóó ötletem nincs mit vegyek neki. Nem akarok semmi sablonosat pulcsit stb. nem is tudom mit, valami különlegeset szeretnék venni neki vagy esetleg csinálni ötletek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
És ezt vadidegenek fogják tudni megmondani neked.
2012. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A pulcsi nem feltétlen sablonos. Én idén azt adok neki, mert tudom, hogy szüksége van rá, az ingjeihez nem tud semmi meleget felvenni így télen. Mint ahogy a parfüm se biztos, hogy sablonos, ha régóta vágyik egyre, de sose veszi meg, mert pl. sajnálja rá a pénzt. Vagy akár egy jóféle ital, mert nagyon szereti a tizenéves whiskeyt. Ezek a sablonosnak tűnő dolgok nem mindig sablonosak. Ha szükségesek, akkor sokkal jobb ajándék mintha vennél valmi hiperszupermenő abszolút felesleges dolgot.


Szóval te tudod mire van szüksége a barátodnak. Vegyél neki hasznos dolgot.

2012. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendelj neki egyedi sörnyitót vagy evőeszközt.

Én innen szoktam rendelni, mert még azon a héten megjön, hogy rendeltem és bármit kérhetek.

Bár nem tudom mennyire elfoglalt most így karácsonykor...


Link: www.kreativbizsu.hu

2012. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A ruha egyáltalán nem sablonos dolog. Sőt, az nagyon nagy dolognak számít, ha egy kapcsolat elején el tudod találni, hogy milyen a méret kell belőle, milyen tetszene neki stb :D

Ha ruhát veszel neki egészen biztos, hogy annak hasznát is veszi és fog is neki örülni, mert Tőled kapta. Szerintem jó karácsonyi ajándék.

2012. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

süss neki valami fincsit. pl. ilyent, ez nem is koplikált, dekorálhatod a tetejét naranccsal. És valami apróságot még ajándékozhatsz emellé:


[link]


Esetleg varrjál neki filcből ilyen kulcstartót:


[link]


Nem irtad hány évesek vagytok, igy nehezebb ötletet adni.

2012. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első karácsonyra vettem egy bögrét és teleírkáltam üvegfestékkel, vettem egy díszdobozt meg hóemberes díszt. Nagyon örült neki, akkor még csak apróságokra futotta. Idén lesz az 5. karácsonyunk együtt:))) <3 18L
2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!