Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszek neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem értem, néha teljesen egyertelmunek tunik hogy tetszek neki viszont maskor ugy latom hogy a baratnom tetszik neki. Nem tudom lehetseges hogy mindketten tetszunk neki. Es amugy nem csapja egyikunknek se a szelet csak olyan jeleket latok rajta.
2018. márc. 22. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. De így nem nagyon lehet megmondani, ahhoz egyértelműbb példák kellenek, hogy ezt így megmondjuk. Ha ide nem szeretnéd kiírni, akkor nyugodtan írj privátot :)
2018. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ennyiből sajnos nem tudjuk neked megmondani
2018. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem az volt egyszer, hogy tetszett egy fiu, aki allandoan ugy tűnt, hogy a baratnomet nézi, közben hozzam jon oda, aztán kiderült, mikor mar összejöttünk, hogy nem a baratnomet nézte, csak nem tudott jobban hatrafordulni, igy csak ugy tűnt, mintha ot nézné XD


Amúgy kicsit bővebben írd mar le, miket tapasztaltál, milyen jeleket kuld neked es milyeneket a barátnődnek? Nem csak szimplán arról van szó, hogy a srác nyíltan viselkedik mindenkivel? (Hasonló eset velem volt)

2018. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jott*
2018. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na szoval, altalaba ha egy tarsasagba vagyunk akkor ha elkezd beszelni altalaban folyton az en szemembe nez, nekem beszel pedig amit mond azt ugy mindenkinek mondja de megis ugymondva nekem beszel. Vagy esetleg ugye a baratnomnek beszel de ugy hogy csomoan ott vagyunk. Kiutonel ha kiut minket csak nekunk mindig direkt a fenekunket celozza. Egyszer eszrevettem hogy a fenekemet nezi. Sokszor amikor oda jon beszelgetni akkor ugy beszel hozzam hogy valahogy azt erzem hogy tetszek neki de nem tudom megmagyarazni.
2018. márc. 22. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból írom ezeket, csak ez a véleményem:

Szerintem a srác nem tud dönteni kettőtök között. Valahogy úgy tűnhet, hogy ez csak a filmekben és sorozatokban létezik, de igenis a valóéletben is tetszhet valakinek egyszerre 2 ember. Ilyenkor egyébként az érdemes „választani”, akibe később szeretett bele, mert a korábbit „nem szerette annyira”, hogy közben ne nézegessen más felé. Mondjuk ezzel max. a srácnak segítettem, nem nektek. Szerintem várj még, győződj meg jobban mindenről, és csak azután döntsd el, hogy elmondod-e a srácnak, hogy tetszik neked, vagy unkabb hagyod.

Sok sikert! :)

#1 voltam

2018. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek
2018. márc. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!