Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek a fiunak vagy ennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a fiunak vagy ennyi alapjan meg nem biztos?

Figyelt kérdés

16L 17F

Nem tudom mi van koztunk egy fiuval.

-Eszrevettem, hogy mindig csak akkor van fent sokaig, ha beszelunk. Szoval ha elalszok 10-kor, akkor o is hamar lelep facerol. Ha hajnali 2-kor is fent vagyok meg, o is, es velem beszel.

-Egyszer kerdeztem, hogy miert nem alszik mar, es azt mondta, mert szeret velem beszelni.

-Amikor meg nagyon az elejen voltunk az ismerkedesnek, eszrevette, hogy onbizalomhianyom van, es elkezdett dicserni kulsore, belsore.

-Neha eleg perverz.

-Folyton keresi a tarsasagomat (ramir facen, de volt mar olyan, hogy en irtam).

-Viszoooont neha eleg bunko tud lenni, remelem csak poenbol.

Penteken talizni fogunk, de nem tudom, hogy mire szamitsak. Ha tetszek neki, akkor valoszinuleg mashogy viszonyulnek hozza a talalkozas soran.

Szerintetek bejovok neki ennyi alapjan? Nem ugy hivott el a talalkozasra, hogy randizzunk, hanem hogy talalkozzunk. Tobb, mint 1 hete beszelunk.


2018. márc. 14. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Néha elég perverz pedig alig ismeritek egymást. Gratulálok, hogy neked ez tetszik, én a helyedben eltitkolnam a jó ízlésem.
2018. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy tetszik a perverzsege es en is viszonzom?? Csak leirtam egy tenyt, es nem annyiraaa durvan perverz, olyan mint egy atlag 17 eves fiu.
2018. márc. 14. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komolytalan és szórakozni akar.

Aki valóban érdeklődik a másik iránt és komolyak a szándékai, az nem ír rögtön perverz dolgokat és nem is bunkózik.

2018. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi a normalis valaszt❤️
2018. márc. 14. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy ilyeneket ír,viszket már a pocke. Szúrni akar már valakit. Ennyi ....
2018. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 3-as válaszolóval.

Akitől párkapcsolatot akarok,azzal nem állok le taplo módon perverzkedni. Még egy kicsit se.

Sajnálom,majd jön más.

(Ha rákérdezel,tagadni fogja,ne dőlj be)

2018. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is.. Több mint 1 hete beszéltek (irkodtok) de máris perverz..szerintem valami nincs rendben :D vagy ilyen a termeszete.. igy probal teged "elcsábítani",vagy alapból olyan..Ha nem tudja magát visszafogni akkor gondolni kell arra is hogy mi lesz később.Viszont néha elég bunkó.. Csak az elején tartotok és máris az :D Ha poénból akkor meg elég xar a humor érzéke :D Mind1,majd meglátod és megtapasztalod hogy milyen lesz a valós életben..Sok sikert
2018. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi. Mindenkepp talalkozok vele, de valoszinuleg utana offolom, ha valosagban is ilyen (bunko, perverz) :)
2018. márc. 14. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 : A valóságban jó fiút fog játszani, hogy az ujja köré próbáljon csavarni,és látszik rajtad,hogy menni fog neki,ha bedőlsz. Minek találkozol vele? Sokkal könnyebb lenne most befejezni ezt az egészet,mint utána.
2018. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyen volt a talalkozas?
2018. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!