Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ért egy lány az alatt h,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért egy lány az alatt h, , olyan helyes vagy"? Mit jelent ez? (barátnöm mondta ezt rám)

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ronda vagy, mint a bűn, ezt jelenti...
2018. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, hogy helyes vagy és szeret téged, ne gondolkozz rajta örülj neki,
2018. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt azért írtad ki, hogy felvágj ismeretlen emberek előtt azzal, hogy a csajod (akivel pár napja lehetsz együtt) azt mondta rád, hogy helyes vagy és most különlegesnek érzed magad? Bocs de senkit sem érdekel.


Ha meg nem esik le neked, hogy miért mondta, akkor nem hiszem el, hogy jársz valakivel, mert ilyen bamba ember nem kellene senkinek.

2018. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit sem megbántani ezzel a kérdéssel vagy felvagni,es nem egy két napja van a barátnőm ,már több mint egy éve,azert volt ez a kérdés mert minden alkalommal ezt mondja és hát gondoltam ki kérem más lányok véleményét erről, ez tényleg azt jelenti h ronda vagyok???😕🙁🙁
2018. márc. 26. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!