Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? (Többi lent👇👇)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? (Többi lent👇👇)

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon rég tetszik mimden évben látom és sztm. Én is tetszem neki mert ojankor mikor látom folyton bámul meg stb... Nm igazán ismerem néha szoktam vele beszélni instagramon vagy facebookon..

Amikor legelöször beszéltem vele instán azt mondta jól nézek ki meg igyekezett vissza irni és nm durván hanem elég kedvesen

De utána volt egy kis esett ami után lehet hogy haragszik rám..

De még mindig amikor látom akkor bámul meg stb..

Szerintetek mit mondjak neki hogyan kezdjek el vele egy beszélgetést? Bocsi egy kicsit hosszu lett.. A válaszokat elöre is köszi😃


2018. márc. 25. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Írj neki fb-on..kérdezz rá hogy mi újság vele,a többi jön magától
2018. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!