Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagalnatok ha a fiu aki tobb min egy éve tetszik nektek a legjobb baratnodbe szerelmes
2018. márc. 25. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Támogatnám őket, ha szeretem akkor az a minimum, hogy szeretném boldognak látni, mégha az az én szenvedésemmel is járna.
2018. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom az elso meg nem volt ilyen helyzetben.
2018. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Az első tipikusan erre a kérdésre az ideális választ adta, csak hogy az élet az ilyen válaszokat nagyjából mindig felülírja :)

Amúgy nem vagyok lány, de szerintem mindenki máshogy reagálna ilyen helyzetben, de mindegy ne menjünk bele...

18F

2018. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Iszonyatosan fájna.

Próbálnék nem reagálni semmit. De gondolom, hogy ha összejönnek, akkor nem igazán szeretnék együtt lenni velük, közös programokon. Eléggé ciki, kellemetlen lenne együtt, egy társaságban.

2018. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!