Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit reagálnátok arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit reagálnátok arra, ha egy számotokra ismeretlen, de jól kinéző fiú rátok írna? Mi lenne a válaszotok? 14/f Többi lent. 👇

Figyelt kérdés

A szöveg kb. így néz ki:


"Azért írtam neked, mert nagyon bejönnek nekem a képeid.

Lehet te is bejönnél nekem, ezért meg szeretnélek ismerni."



2018. febr. 12. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát nemtudom...annyira nem jön be a neten ismerkedés, de nem rossz szöveg (szerintem). Próbáld meg
2018. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha lenne bátorsága, és még jól is esne :D

14/L

2018. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam, de még nem válaszolt(még nem is látta)
2018. febr. 12. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Te nem kicsit vagy egoista.
2018. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem egoista, kedves utolsó képeld 2018-ban ez már egy normális ismerkedésnek számít.

Kérdező, sok sikert, bátor tett volt, aztán majd lesz ami lesz :D

2018. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
képzeld*
2018. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 köszi!👊✋
2018. febr. 12. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

#5: Mi számít normális ismerkedésnek? Hogy önmagát jól kinézőnek állítja be magát egy porbafin.gó?:D

Normális lánynál esélye sincs annak, aki a "bejön" szót használja. Ennél azért kulturáltabban is lehetne fogalmazni, az megnyerőbb.

2018. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Naponta ketten-harman ramirnak ilyennel, szerintem mar nagyon sablon es unalmas. Ennel csak az a rosszabb indok, hogy "veletlenul" jelolt be. Mindenesetre szerintem hagyd ki belole a kepes reszt es csak annyit mondj, hogy szimpatikus, vagy valami. Sok sikert! :)
2018. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!