Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Nem akarom megbántani

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 2 évvel idősebb nálam. Kb 10 perccel ezelőtt vallotta be hogy tetszem neki, én viszont nem tudom mit csináljak. Alig ismerem még, jófejnek tűnik de valahogy nekem túl hamar történik minden. Most meg írt, hogy tetszek neki meg aranyosnak talál meg ilyenek,én viszont nem tudom mit válaszolhatnék. Nem akarom megbántani mert amúgy nincs teljesen jól lelkileg... Vagy nem is tudom...


Szóval szerintetek mit mondjak neki?



2018. márc. 25. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Írd meg neki azt, amit ide is írtál, hogy ez neked gyors stb.
2018. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!