Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolába, még soha nem beszéltem vele, és ugy gondolom nem is fogok (Átlagos se nem csunya se nem szép) nekem nem jön be, és nem is az esetem. Kb: 4-en voltunk bent köztük ez a lány is. Én és ő ugyanabba a padsorba ült, csak én az egyik végén, míg ő a másik végén. És csak annyi volt, hogy egy pillanatra ránéztem, de nem durván csak ugy simán. Majd rám néz, és bámult meg én is hogy miért nézet rám. Na és ismét arra néztem, és ugyszintén lassan rám nézet. Majd nyújtózkodtam egyet, és ő meg rám nézett, nem néztem rá, de a szemem sarkából láttam hogy néz. Szerintetek ez mi volt? Nem tetszik nekem a lány, és nem is beszéltem vele, s nem is fogok.

2018. márc. 26. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki
2018. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti azt, hogy tetszel neki, lehet csak ilyen a természete, hogy kíváncsi és mindent megnéz:)
2018. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

21F


Most tényleg ezt csinájátok lányok? Ha tetszik valaki?

2018. márc. 26. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha sokat nézeztt akkor tényleg tetszhettél neki.
2018. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát ha egy hosszú pillanatra nézett rád, akkor meg van az esélye hogy tetszel neki.
2018. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem akarok tőle semmit sem, nem az esetem. Szóval legközelebb hogy utaljak rá, hogy nem érdekel? Lehet hogy túlreagálom, de engem zavar.
2018. márc. 26. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ne mpsolyogj rá túlzottan, és ne nézd. ;) Több ötletem nincs
2018. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó:Tanulj meg írni, meg olvasni. Hol írtam hogy mosolygok rá?
2018. márc. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!