Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Van a suliba egy csaj aki bejön , csak nem tudom ,hogyan szólítsam le mert nem tudok róla semmit. Pár hónapja egy sulis bulin táncoltam vele és tök jó fejnek tűnt de utána nem beszéltem vele, lehet ott már elvesztem. Szerintetek van esély még? Illetve ,ha a van akkor hogyan beszéljek vele? Válaszokat köszönöm:) . 16/f
2018. márc. 26. 20:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném ,hogy utána suliba többször szemeztünk .
2018. márc. 26. 20:35
 2/2 anonim válasza:

Szerintem van mèg esélyed :D

Attol hogy nem beszèltek,az lehet az is hogy a csaj ideges,mert talán neki is tetszel te vagy valami..

Probàld kitudakolni hogy mi érdekli ès olyasmi témával kezd mert elnyered a ,,figyelmét”

De ha szeretnél irhatsz :)

14L

2018. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!