Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa hogy ebbe így belemegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa hogy ebbe így belemegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van egy nagyon kedves lány barátom akit évek óta ismerek, van most egy 14 hónapos kapcsolata de a srác egy hatalmas paraszt, már csak idegesítik egymást, minden nap csak vitázni találkoznak és a lány már azt mondja elege van, folyton kivan miatta, nem egyszer sírt a vállamon mennyire fáj már ez neki de görcsösen kapaszkodik a kapcsolatba, a fiu azt mondja fontos neki de csak sértegeti meg beszól neki, én már messziről kerülöm a pasit mert múltkor majdnem nekimentem egy ilyen megszólalása után. A lány az utolsó vitájuk és nálam való sírás után megkérdezte segítenék e neki ha szakítanának, illetve ott lennék e a közelben mikor szakít vele mert tudja hogy a pasi fél tőlem. Semmi romantikus nincs köztünk, legalábbis én nem igazán érzek semmit iránta így, furcsa hogy ebbe így belemegyek?
2018. márc. 27. 23:44
 1/4 anonim válasza:
Miért kéne neked ott lenni, mikor ő szakít a barátjával? Fél, hogy neki megy vagymi?
2018. márc. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem belemehetsz, ha neki úgy könnyebb és biztonságban érzi magát:)
2018. márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# igen fél tőle, azért kért meg hogy legyek ott.
2018. márc. 28. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus friendzone, így nem annyira furcsa. A csajok sosem mernek egyedül elmenni szakítani, mindig kell melléjük valaki, aki "erős szemetesláda" tud lenni. Bocsi a a hangnemért, nem szándékos.
2018. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!