Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire vagyok ribi? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok ribi? Ha szakítottunk egy számomra nagyon fontos fiúval rá nem sokkal ittunk egy nagyobb csoportban én sírtam a fiú miatt egy másik megvígasztalt

Figyelt kérdés
Majd rá nem sokkal összejöttem azzal a fiúval aki megvígasztalt úgy hogy még most is rámjön az az érzés, hogy utálom az életem az előtte lévő fiú nélkül és, hogy még mindig őt szeretem?

2017. okt. 7. 08:43
 1/10 Ketri ***** válasza:
56%
Hát, csúnya dolog az igaz. De elsősorban a másik fiú álltal elvesztett szeretetet akarod pótolni, szóval szeretet hiány. Ha a másik srácot szereted miért nem próbálod meg vele újra. De a mostanit, ne használd ki, mert ő meg valószínűleg szeret téged és fájni fog neki.
2017. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

ettol nem vagy r banc, csak ebbe az uj kapcsolatba akarsz menekulni a fajdalom elol. meg mindig jobb, mintha ugy vezetned le a dolgot, hogy fuvel-faval osszefekszel, bar ezzel meg az a gond, hogy megbantod az uj srac erzeseit, es kihasznalod, mert ugyis dobni fogod, mivel nem ot szereted. remelhetoleg hamar rajossz.. egy szakitast meg kell gyaszolni, altalaban kell par honap ahhoz, hogy tullepjunk valakin, akibe beleszerettunk. sokszor par ev is, de az mar nyilvan szelsoseges eset..keress uj impulzusokat, uj kornyezetet, ami segit a felejtesben, de ehhez ido kell. hagyj idot magadnak tovabb lepni, ne akarj rogton fejest ugrani egy uj kapcsolatba, mert te is meg fogod szivni, meg egy uj srac is. szoval nem feltetlen a konnyebb ut a megfelelo.. sot, szerintem meg mindig konnyebb egyedul maganyosnak lenni, mint magannyal teli "kapcsolatban" elni. tapasztalat..:)

19/L

2017. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló... azért nem jövök vele össze újra, mert eleve egy olyan kapcsolat volt ami már egyszer véget ért csak én újra próbálkoztam és utána tartott még egy évig... nem akarok megint én vissza menni mikor lefeküdt egy másik lányal. Nagyon szánalmasnak érezném magam. Én nem akarom kihasználni az új fiút csak... ő legalább foglalkozik velem.
2017. okt. 7. 09:05
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Ha ki is használnád az új srácot, ő is kihasznál téged, hogy érzelmileg labilis vagy, stb.

Annyira mindegy mit csinálsz, egy nagy rakás szarban fetrengtek ami alapból gusztustalan.

Ez olyan mintha egy pszichopata sorozatgyilkos bankot rabolna épp, és azt mondja illetlen volt -e ha nem köszön el az emberektől mikor kimegy a bankból. Mit számít, már úgyis a gödör mélyén van.

2017. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jobb megoldás lenne ha szakítanék?
2017. okt. 7. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:
szazszor jobb, mivel nem szereted, es csak becsapod mindkettotoket, de a te eleted, a te dontesed.
2017. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy azért 1-2x mozdulj ki a sráccal valahova,lehet hogy megfog tetszeni.Ha ez sem segít akkor a szakítás.
2017. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi

fiatal vagy, élvezd az életet, ez nem ribiség

2017. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az, hogy kimozdulsz valakivel, egy dolog, de ha rogton bele a kozepebe, es smaroltok, meg hasonlok, azzal hamis remenyeket taplalsz benne...
2017. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egy minimális szinten ő is érzi ezt... néha elejt egy-egy "viccet" a másik srácal kapcsolatban és közben furcsán néz rám
2017. okt. 7. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!