Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Megszívatná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Megszívatnám a bátyám, de azért nem szeretném, ha baja lenne bárkinek is!

Figyelt kérdés
A bátyám nak van barátnője, és van amikor nála,, alszik".Na most az én szobám közvetlenül a bátyámé mellett van, és mindig hallom azokat a tipikus sóhajtozásokat és nyögéseket olyankor😂na és ez már nagyon idegesít, és arra gondoltam, hogy a bátyám óvszereit chiliszószba Márton, és megtanulják, mit milyen hangerővel csináljanak. Csak nem tudom, ez ugye a lányba nem kelthet problémát? Vagy hát ugye ha megmossa magát, utána nem lesz semmiilyen problémája? Válaszokat köszönöm! 🙂

2018. márc. 28. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez a legnagyobb hülyeség, inkább beszéld meg vele, ha problémád van. Árthatsz nekik, a nemiszervek érzékenyek, plusz nem tudod amúgysem úgy kibontani és visszacsomagolni az óvszert, hogy az nekik ne tűnjön fel.
2018. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
70%

Nos te sem láttál még gumit. :D Ezt nem tudod kivitelezni és amúgy is egy baromi nagy hülyeség. XD Ha zavar akkor szólj bátyádnak. Vagy vigyél fel egy pasit és nyögdécselj vissza. XD


26F

2018. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező=12-14 éves
2018. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hülyeségnek nem hülyeség,abba az adott pillanatban hirtelen nem azzal fognak foglalkozni, hogy van e egy kis szakadás a zacskón xD

És már mondtam neki, de azóta csak még hangosabban,, csinálják"... #2 én azért nem csinálom azt amit ők, nem 'nyögdécselek'vissza😂

2018. márc. 28. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem használnám, ha lenne szakadás a zacskón. Első válaszoló vagyok. De ha még sikerülne a terved, akkor is igen, lenne baja nekik. De persze ez az egész csak feltételezés, mivel biztosan nem sikerülne a terved.
2018. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, de akkor mit csináljak?: (
2018. márc. 28. 16:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a bosszú gyerekes. Szólj a szüleiteknek.
2018. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha te csinálnád akkor ugyanez lenne,és ő hallgatná,nálunk is minden ki be hallatszik de még sose szólt senki hogy hallja,de azt se hiszem hogy szüleid se hallottad soha
2018. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én amikor veszek csomagot, mindig megvizsgálom, hogy a doboz sértetlen e. Később használat előtt ellenőrzöm a csomagolását minden egyes akkor használni kívánt guminak... Kiszúrnák, mert kibontáskor észrevennék.
2018. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!