Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy lányra mondjátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy lányra mondjátok, hogy jó az alakja, ha. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval az van velem, hogy:

-vékony vagyok vagyis inkább arányosan karcsú, de nem csontkollekció,

-kicsi de kerek, feszes fenekem van (edzés ;DD)

-vékony lábaim vannak, elég hosszúak de nem különösebben jó alakúak, nem mehetnék el harisnya modellnek

-elég alacsony vagyok (162 cm)

-és amiért megszületett a kérdés: nagyon kicsi a mellem és emiatt inkább csak bralettet hordok, viszont az ugye a ruhán át egyáltalán nem kelti azt az illúziót, hogy van mellem mint pl a push upok, meg agyonszivacsozott melltartók, nem szeretem becsapni a környezetem


Ha láttok egy ilyen lányt azt gondoljátok, hogy jól néz ki, jó alakja van, vagy a mell az nagyon fontos? Vagy mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Van esély rá, hogy valaki egyáltalán vonzónak talál majd?


Ja és bocsánat, tudom, hogy szépség és divat kategóriába menne, csak első sorban tizenéves fiúk válasza érdekel, és szerintem itt több lesz...


16/L



2018. márc. 31. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Képet könyörgöm!
2018. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Az biztos nem mondja senki, hogy "hú de jó az alakod", ha deszka vagy. De attól még tetszhetsz sokaknak.
2018. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

2-es , azért mert te nem mondod rá, mások mondhatják :) !

És !


Ne azzal törődj , ki mit mond az alakodra. Akinek az alakod kell, azzal nem jó kezdeni :)

2018. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Lusta vagyok kikeresni. Mi az a bralett ? Jöhetne kép (akár privátban akár nem rajtad)
2018. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Nem az a lényeg, hogy egy lánynak mekkora a melle. Ha szép az arcod, mosolygós vagy, okos vagy, jó fej, jól lehet veled beszélgetni akkor olyan kisugárzásod lesz, hogy bárhogy nézhetsz ki, jó társaság leszel.


Szóval írtad, hogy 162 cm magas vagy és sportolsz --> valószínüleg jól nézhetsz ki.

Megnézlek ha gondolod! Juttas el nekem vhogy egy képet.

2018. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mádár0218 ***** válasza:
90%

Attól, hogy valakinek nincs melle, lehet rá mondani, hogy jó alakja van.


Ha alapvetően bejön az adott lány nekem mindegy, hogy van e vagy nincs melle, persze nem hátrány ha van.


És annak amit írtál, hogy nem szereted megtéveszteni a környezetet és nem hordasz push upot örülök, mivel elég szar szerintem a push up.


- Olyan mint a chips, kibontod és a fele hiányzik -


19/F

2018. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Képet legysziiiii
2018. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, egész megnyugtató :)

Ha nem gond nem küldenék képet, van egy ilyen fóbiám, hogy mi van, ha belefutok egy ismerősbe, meg ilyenek. :D

2018. márc. 31. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem irtróra bejön a kisebb mell.
2018. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ettől még lehet jó az alakod :) nyugi
2018. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!