Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy lányra mondjátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy lányra mondjátok, hogy jó az alakja, ha. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval az van velem, hogy:

-vékony vagyok vagyis inkább arányosan karcsú, de nem csontkollekció,

-kicsi de kerek, feszes fenekem van (edzés ;DD)

-vékony lábaim vannak, elég hosszúak de nem különösebben jó alakúak, nem mehetnék el harisnya modellnek

-elég alacsony vagyok (162 cm)

-és amiért megszületett a kérdés: nagyon kicsi a mellem és emiatt inkább csak bralettet hordok, viszont az ugye a ruhán át egyáltalán nem kelti azt az illúziót, hogy van mellem mint pl a push upok, meg agyonszivacsozott melltartók, nem szeretem becsapni a környezetem


Ha láttok egy ilyen lányt azt gondoljátok, hogy jól néz ki, jó alakja van, vagy a mell az nagyon fontos? Vagy mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Van esély rá, hogy valaki egyáltalán vonzónak talál majd?


Ja és bocsánat, tudom, hogy szépség és divat kategóriába menne, csak első sorban tizenéves fiúk válasza érdekel, és szerintem itt több lesz...


16/L



2018. márc. 31. 19:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok, igazából az összkép érdekel. Pont lesz@rom mekkora a melle/feneke valakinek ha szerelmes vagyok belé. Lehet mások nem így gondolják. Hidd el nekem, ha egy fiúnak tetszeni fogsz, nem ez lesz döntő. Ha mégis, azzal nem érdemes foglalkozni.
2020. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!